Інтерв’ю з найкрасивішою студенткою ТНТУ Дарією Лиховід

rfrzrcrdhew

За версією журі конкурсу «СтудМіс ТНТУ 2017» найкрасивішою і найталановитішою студенткою Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя є Дарія Лиховід. Красуня народилася у місті Шостка Сумської області. У 5 років із сім’єю переїхала на постійне місце проживання у місто Броди Львівської області. Нині дівчина вивчає спеціальність інженера-технолога харчової промисловості у ТНТУ. Дарії 18 років. Хобі – танці, спорт. За знаком зодіаку – Риба. Користуючись нагодою, ми запитали у Дарії Лиховід про її враження від участі у конкурсі краси.

Даріє, розкажіть, будь ласка, як вирішили взяти участь у конкурсі краси «СтудМіс ТНТУ-2017»?

До участі у конкурсі підштовхнули мої рідні, бо сама, мабуть, не наважилась би. До того ж, хотіла спробувати свої сили, отримати нові враження, досвід. Думаю, кожній дівчині варто брати участь в таких конкурсах і доводити, насамперед, собі, що вона варта перемоги. Завжди потрібно розвиватись, самовдосконалюватись, відкривати для себе нове.

Поділіться своїми враженнями від конкурсу. Чого залишилося більше – позитиву чи негативу?

Залишились найприємніші, яскраві, позитивні враження. Конкурс пройшов на високому рівні. Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати від себе та від імені всіх дівчат-учасниць організаторам, хореографу-постановнику Nino, фотографу Тарасу Йордану, спонсорам, візажистам, перукарям та всім іншим, хто долучився до організації цього конкурсу.

На першому етапі був вихід-представлення. Мені випало відповісти на питання: “Що ви найбільше цінуєте у житті?”.

Цікаво, якою була відповідь?

Життя апріорі має велику цінність. Для мене найбільша цінність у житті — свобода. Свобода вибору професії, друзів чи кохання. Свобода поглядів на різні аспекти життя. Якщо є внутрішня свобода, лише тоді можна розвиватися, а відтак почуватися щасливою.

Якими були наступні етапи?

На другому етапі представлення таланту, я танцювала східний танець. Обрала цей варіант, бо переконана, що через танець можна висловити усе, що не скажеш словами. А ще було представлення купальників та вечірніх суконь. Я почувалась у своїй сукні, як справжня королева, вона була ручної роботи, пошита на замовлення.

Які конкурсні завдання були найскладнішими, а які далися найлегше? 

Всі завдання далися легко. Найбільше сподобався конкурс талантів.

Розкажіть про атмосферу, яка панувала за кулісами конкурсу? Як складалися стосунки між конкурсантками?

Звісно, у цей день атмосфера за кулісами була напруженою, бо хвилювання зробило свою справу. Але жодного негативу при цьому не було. Стосунки між дівчатами з самого початку сформувалися привітними, між нами була “здорова” конкуренція.

gecckmkuhos

Яким був приз за перемогу? 

Головний приз подорож до Відня. Окрім цього отримала багато подарунків від спонсорів.

Як щодо кар’єри моделі?

Про кар’єру моделі до цього часу не задумувалась. Мені подобається фотографуватись, дефілювати. Все можливо.

Чому обрали для здобуття вищої освіти саме Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя? Розкажіть про свій фах, будь ласка, чим він цікавий? Де плануєте працювати після університету? 

Навчання у ТНТУ обрала тому, що тут є спеціальність, яка мені подобається інженер-технолог харчової промисловості. Наразі такі спеціалісти на ринку праці потрібні. У майбутньому мрію відкрити власний бізнес із виробництва та продажу харчових продуктів, але ще не визначилась, яких саме. Хотілось би мати власну цукерню, щоб зробити життя людей “солодшим”.

Красивою, мабуть, мало народитися. Треба її підтримувати. Яких зусиль докладаєте ви?

Особливих зусиль для підтримки краси не докладаю. Безумовно, намагаюсь правильно харчуватись, відвідувати спортзал. Але впевнена, що зовнішня краса без внутрішньої немає цінності. Дівчина має бути доброю, відкритою, щирою, з певними моральними принципами, лише тоді цю красу будуть сприймати оточуючі.

Скільки часу в добі витрачаєте на догляд за собою, на навчання, на заняття спортом і сон?

Зазвичай на догдяд за собою затрачаю 1-1,5 год. Левова частина часу йде на навчання, особливо зараз перед сесією. Переконана, в навчання потрібно інвестувати якомога більше часу і зусиль. На жаль, спортом займаюсь не так довго, якби хотілось. Часу на сон теж бракує.

wmjsew32wgy

Де вчитеся стилю вдягатися? 

У мене немає певного стилю одягу. Одягаюсь залежно від обставин і настрою. Полюбляю класичний стиль одягу, надаю перевагу чорному кольору.

Який у вас улюблений лук? 

Сукня і підбори, які підкреслюють жіночність та елегантність.

– У вас є речі-табу, які б ніколи не одягнули? 

Надто відкриту сукню, яка виглядала б вульгарно.

Якою бачите себе майбутню через 5 років? 

Успішною, щасливою дружиною. Мрію про міцну та щасливу родину, в якій завжди відчуватиму підтримку та розуміння.

Нехай всі ваші мрії здійснюються! Дякую за розмову, Даріє.

Спілкувалася Ірина Юрко.

Фото з приватної галереї Дарії Лиховід.

 

Коментарі вимкнені.