Офіційне звернення Івана Сороколіта до тернопільського мера Сергія Надала

На тему комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа”.

Хоч “мужній і порядний” міський голова Сергій Надал спілкується зі мною сховавшись за мережу психотропних сайтів або пишучи від імені своїх підлеглих різноманітні кляузи на мене, то я все таки буду спілкуватись з ним офіційно.

Спрямовую на нього звернення наступного змісту:

СЕРГІЄ ВІТАЛІЙОВИЧУ!

Маю суттєві підозри, що чи то з власної ініціативи, чи то за порадою не дуже мудрих юристів чи інших консультантів, протягом останнього тижня ви створили певні перепони в діяльності комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа».

Так, нещодавно на одній з нарад, організованій начальником управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігорем Мединським, окремі працівники міської ради намагались переконати мене у тому, що вами видане розпорядження про розрив контракту в односторонньому порядку та моє звільнення з посади директора КП «Тернопіль Інтеравіа».

Зважаючи на те, що протягом усієї моєї роботи на посаді директора згаданого вище підприємства ви неодноразово напряму телефоном звертались до мене з різноманітних робочих питань (часто в офіційно позаурочний час), а перед ймовірним звільненням з формулюванням «у зв’язку з систематичним невиконанням без поважних причин трудових обов’язків» з вашого боку (як підписанта контакту і безпосередньо мого представника мого роботодавця – громади) не було жодних прямих спроб висловити мені якісь об’єктивні зауваження до роботи, то до інформації про ймовірне звільнення я поставився з недовірою.

Водночас, зважаючи на те, що ви вже довгий період часу намагаєтесь будь-якими способами вплинути на мою депутатську діяльність, я не виключаю, що ви дійсно прийняли рішення під надуманими приводами та в незаконний спосіб звільнити мене (розірвати контракт в односторонньому порядку).

На користь того, що розпорядження, як юридична дія, дійсно могло мати місце, свідчить те, що в так званій мережі контрольованих Юрієм Фартушняком інтернет-сайтів на ваше замовлення зараз активно поширюється неправдива та образлива інформація щодо мене та щодо того, начебто, я щось викрав чи не передаю якісь цінності та інше. Якщо це правда, то, зізнаюсь, мені вкотре за вас соромно.

Якщо ж все таки зробити припущення, що розпорядження про моє звільнення дійсно існує, то мушу вас запевнити, що воно є не лише незаконним, але й нікчемним (таким, що не може бути втілене в життя).

Оскільки, є вагомі підозри у тому, що ваші дії не завжди відповідають нормам та букві закону і є свідомо упередженими й заангажованими, юридична спільнота наполягає на тому, що мати з вами справу слід виключно в юридичні площині. Вважаю дану пораду слушною.

Не маючи жодного наміру безпідставно утримувати в себе печатку, штамп та установчі документи комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа», одночасно усвідомлюючи, які загрози можуть нести для підприємства ваші юридично безграмотні розпорядження, а також те, що на даний час мною не отримання від вас жодних офіційних повідомлень щодо того, чи є на підприємстві інший офіційний керівник, звертаюсь до вас з наступним:

1. Рекомендую вам у юридично правильний спосіб надати мені підтверджуючі документи щодо того, хто ж на даний час офіційно і юридично є директором або виконувачем обов’язків директора комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа» і чи дана особа уповноважена прийняти печатку, штамп та установчі документи цього підприємства.
2. Пропоную вам, з метою уникнення непорозумінь й маніпуляцій, особисто прийняти печатку комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа», оформивши це актом прийому-передачі з «живими» підписами за участю представників ЗМІ.
3. Прошу вас, зважаючи на те, що я не маю фізичної змоги потрапити на своє робоче місце (замінено замки), вжити всіх заходів та повернути мені мої власні матеріальні цінності (особисті документи, робочі інструменти, обладнання, комп’ютерна та офісна техніка).

Нагадую, що посадові органи місцевого самоврядування повинні діяти виключно в межах чинного законодавства та не підставляти своїх підлеглих для досягнення сумнівної, тимчасової політичної вигоди.

І.Л.Сороколіт

Коментарі вимкнені.