Тернопільським велосипедистам на замітку

Великі сподівання щодо надійного захисту покладали на дороговартісний захисний трос двоє мешканців Тернополя, тож залишили велосипеди на сходовій клітці багатоповерхівки.

Однак на кожен трос знайдуться кусачки, тому вранці обоє тернополян виявили пропажу транспорту.

На жаль лише небагатьом власникам вдається повернути поцуплений велосипед. Це тому, що вкрадений транспорт дуже швидко перепродують або через інтернет, або безпосередньо в руки на ринку. І здебільшого краян приваблює низька ціна та мало кого цікавить крадений транспорт чи ні.

Дбати про надійну охорону велосипеда – єдиний вихід із ситуації і, певно, найбільш дієвий. Деякі замки тільки називаються замками. Насправді тросики можна перерізати кусачками за лічені хвилини. Якщо купувати, то тільки дорожчі арматури (більше потратите грошей, ніж на звичайний тросик, зате ровер збережете. Спеціалісти радять купувати лише дорогі U-подібні замки.

Ще одна важлива порада – не залишати велосипед в місці з відносно вільним доступом сторонніх людей. Пам’ятайте, що злодії завжди полюють на легку здобич. Достатньо вам відвернутися на хвилину-другу – і ваш двоколісний із новим власником попрямує в невідомому напрямку. Перш за все, відмовтеся від ідеї зберігати свій велосипед в наступних місцях:
– на сходовому майданчику;
– у загальному коридорі;
– у підвалі;
– на подвір’ї будинку.

Велосипед слід зберігати тільки в квартирі (приватному будинку). Інших варіантів не існує. Незручно, зате надійно.

Коментарі вимкнені.