У Гаях-Шевченківськівських створять багатофункціональний сквер

Молодіжна громадська ініціатива URBAN.te “засвітилася” у Тернополі реконструкцією частини набережної Тернопільського ставу, яку називають “Циганкою”. Багатьом припало до душі те, що вдалося втілити молодим архітекторам. Відтак їх запросили створити план скверу для сімейного відпочинку в селі Гаї-Шевченківські Тернопільського району.

На громадських слуханнях, які відбулися у Гаях-Шевченківських 6 травня, громадою затверджено детальний план території по вул. Тернопільській. Тут планують створити багатофункціональний сквер. Діючий дитячий майданчик доповнять інтерактивними елементами, створять тенісні корти, встановлять вуличні тренажери, які підходитимуть для різних категорій населення (дітям, дорослим, пенсіонерам). У центрі скверу буде пішохідний фонтан, а довкола нього доріжки з асфальтобетону для катання на скейті, роликах. Планують встановлення велопарковок, а в затінку дерев — лежаки для відпочинку в спекотну пору року. Проектанти також пропонують висадити тут катальпи, жасмин і ялини, яким комфортно в тутешніх кліматичних умовах. Дитмайданчик рекомендують освітити за допомогою прожекторів.

— Це не робочий проект, а ескізний варіант, який допускає уточнення та корекцію, — зазначила архітектор молодіжної ініціативи URBAN.te Марта Лозітська. — Ми розробили його на основі пропозицій сільського голови, громади Гаїв-Шевченківських.

До слова, жителі села від цієї ідеї в захопленні, адже після її втілення вже не доведеться далеко їхати, аби відпочити з друзями чи сім’єю, бо тут знайдуться розваги і для дорослих, і для дітей.

Коментарі вимкнені.