У Тернопільській школі №3 пролунав останній дзвоник

Майже 90 одинадцятикласників цьогоріч закінчили Тернопільську спеціалізовану школу №3 із поглибленим вивченням іноземних мов.

Внести державний прапор довірили кращим учням школи, серед них був син начальника Головного управління національної поліції у Тернопільській області Олександра Богомола – Юліан.

Привітати сина з закінченням навчального року в Тернопільську СЗОШ №3 прийшов ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Богдан Буяк. Артем Буяк цьогоріч з похвальним листом закінчив 5-В клас, тож отримав до свята подарунок від тата:

– Тут усе, що необхідно на канікули, – розповів про подарунок сину Богдан Буяк. – Флешка, ручка, цукерки і образочок.

– У моєму класі навчається 28 найкращих випускників, яких сьогодні щасливо відпускаємо, – зазначила керівник 11-А класу, вчитель математики Ольга Яківна Базюк.  –  У школі №3 цьогоріч три випускних класи з приблизно однаковою кількістю учнів у кожному. Мої випускники збираються здобувати різнопланову освіту – від наукового напрямку до технічного, гуманітарного та інших. Дехто з наших одинадцятикласників уже склав один, а то й два іспити зі ЗНО, результати – високі.

– І веселе і сумне водночас сьогодні свято, – сказала, звертаючись до шкільної громади, директорка Надія Будій. – Веселе, тому що для більшості школярів попереду літні канікули, щасливі, безтурботні, повні незабутніх вражень. Щасливі, тому що ми стали на рік мудрішими, дружнішими. Сумні, бо сьогодні третю школу залишають кращі учні – одинадцятикласники. Вони сьогодні виділяються на лінійці своїм чудовим одягом, блиском в очах, неповторною вродою, впевненістю у завтрашньому дні.  Цей навчальний рік був надзвичайно плідним для нашої школи. На міських предметних олімпіадах учні школи завоювали 62 призових місця. З них 60 школярів уже нагороджені грамотами і призами. 22 учнів стали переможцями обласних олімпіад.

Цього дня директорка вручила грамоти, поховальні листи, відзнаки обласного управління освіти, відзнаки всеукраїнського рівня учням та вчителям, які цього року працювали особливо плідно.

Завершили дійство мистецьким дарунком від талановитих школярів.

Коментарі вимкнені.