В тернопільському інтернет-просторі — новий ексклюзивний онлайн-журнал «Про Те»

prote1Днями доступним очам тернополян, яких цікавить інформаційний простір Тернополя, став зручний, оригінальний сайт “Pro.te.ua”. Це — тернопільський онлайн-журнал — так би мовити, Про ТЕ, Про ЦЕ, Про ІНШЕ. 

У полі зору редакції сайту “Про Те” — люди і події Тернополя, Тернопільщини.

“Ми тут живемо і нам не все одно, — кажуть творці онлайн-журналу “Про Те”. — Нам важливо, про що думають читачі, які бажають читати матеріали, якими новинами можуть поділитися з нами самі. Колектив – відкритий до спілкування, готовий до конструктивної критики. Про аудиторію не гадаємо, адже спрогнозувати важко. Смаки і потреби читачів змінюються. Ми не ганяємося за тим, щоб за будь-яку ціну бути першими. Кожна подія може мати відлуння. Тому зосереджуємо увагу більше на відлунні. Аналізуємо. Нас цікавлять причини і наслідки”.

Багато матеріалів в журналі буде про людей, особливо про їх світ в побуті. Для цих текстів є спеціальна рубрика «Газдуємо», тут можна буде знайти практичні поради щедрих на ідеї краян. Серед інших не менш цікавих рубрик: “Оказії”, “Постаті”, “Життя”, “Еміграція”, “Думки”.

Головний редактор сайту – відома журналістка Наталя Лазука.

Коментарі вимкнені.