Як у Тернополі вшанували відвагу військових (Фоторепортаж)

Сьогодні тривають урочистості з нагоди повернення 44 окремої артилерійської бригади з війни.

Спочатку орієнтовно 1 500 військових пройшли з бойовим прапором центральними вулицями міста від своєї частини до Театрального майдану. Тут для них школярі створили уквітчаний коридор. Відважних воїнів зустрічали з плакатами, на яких можна було прочитати слова вдячності.

До присутніх звернулися представники місцевого духовенства та влади краю.

Петро та Валентина Андрієшин.

На центральну площу міста прийшли рідні, близькі військових, тернополяни і жителі різних куточків краю.  Приміром, подружжя тернополян Петро та Валентина Андрієшин сьогодні зустрічали свого сина Павла і невістку Тетяну, які познайомилися на фронті.

— Син знайшов на Луганщині свою другу половинку, з нею приїхав сюди, — розповіла Валентина Василівна. — Павло у 2014 році пішов служити добровольцем. Закінчив у Львові академію, став тепер лейтенантом. 11 травня йому виповниться 32 роки. Його дружина із Старобільська Луганської області, там відгуляли гарне весілля. Вона теж військова, служила там в військкоматі, згодом перейшла в 44-ту окрему артилерійську бригаду.

— Слава Богу, що син повернувся, — зазначив зі сльозами на очах батько військовослужбовця Петро Іванович.

За словами командира артбригади Сергія Баранова, склад повернувся на Тернопільщину для відпочинку, ремонту військової техніки, втім не припинятимуть брати участь у курсах військової підготовки.

Цього дня найкращих військових нагороджено спеціальними відзнаками. Після цього солдати створили собою живу карту України, цей флешмоб знімала спеціальна техніка з висоти. О 14:40 розпочався виступ знаменитої української співачки Руслани Лижичко. Деталі повідомимо згодом.

 

 

-1 thoughts on “Як у Тернополі вшанували відвагу військових (Фоторепортаж)

  • 16:19 | 3.05.2018 о 16:19
    Permalink

    придурки пришелепуватi. Дiтей для чого зiгнали? Зайнятися нiчим?

Коментарі вимкнені.