Юлія Тимошенко в Тернополі: “Під гарним словом “децентралізація” сільськогосподарські землі звільняють від українців”

На брифінгу в Тернополі Юлія Тимошенко виступала з керівником Тернопільської обласної парторганізації «Батьківщина» Василем Деревляним.
На брифінгу в Тернополі Юлія Тимошенко виступала з керівником Тернопільської обласної парторганізації «Батьківщина» Василем Деревляним.

У четвер, 9 червня, в одному з ресторанів на околиці Тернополя відбулася зустріч народного депутата України Юлії Тимошенко з сільськими та селищними головами Тернопільщини та з чотирьох інших областей. Опісля цього Юлія Володимирівна провела брифінг для ЗМІ.

Tymoshenko1

За словами політика, метою візиту її команди на Тернопільщину є проведення зустрічей з головами сільських, селищних рад для обговорення проблем українських сіл та розробки стратегії їх розвитку. У Тернополі відбулися вже 11 такі навчання. Разом з Тимошенко навчання проводять фахівці бюджетних рівнів, фахівці житлово-комунального господарства, представники комітетів Верховної Ради, які переймаються місцевим самоврядуванням. “Нинішнє навчання пройшло дуже успішно. Ми вже знаємо, як допомогти головам місцевих рад”, – підбила підсумок візиту в Тернопіль лідер “Батьківщини”.

Tymoshenko20

Юлія Тимошенко різко критикувала політику діючого уряду. “Так звана децентралізація – це фейк, – сказала політик. – Насправді це програма зачищення малих і середніх сіл, “згортання” України. Таким чином під гарним словом “децентралізація” сільськогосподарські землі звільняють від українців. Тому ми сьогодні пояснюємо головам сільських, селищних рад, як проти цього боротися, як добувати додаткові доходи до місцевих бюджетів, щоби громади протрималися до кінця нинішньої маріонеткової, нікчемної влади”.

Tymoshenko111

Також у Тернополі Тимошенко прокоментувала ранкову неприємну для більшості українців новину від уряду про підвищення тарифів на тепло. “Нині залежна від президента Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, яка насправді не є незалежною, у присутності представників профспілок, громадських діячів, нас політиків прийняла рішення про підвищення майже вдвічі тарифів на тепло і гарячу воду, – зазначила пані Тимошенко. – Цей крок не витримує жодної критики. Таке рішення “вимиває” в тому числі і гроші з місцевих бюджетів, адже люди, які претендують на субсидію, за домовленістю з роботодавцями починають приховувати свої доходи і як наслідок не сплачують податок на доходи фізичних осіб. До 50% людей в Україні будуть “посаджені” на субсидії. Але наша команда не складає зброю, як перший крок будемо організовувати суспільство, щоб провести дострокові парламентські вибори. Це єдиний мирний конституційний шлях, який може врятувати Україну. Ми вже під великим пресом добилися скасування податку на пенсію, зараз хочемо скасувати податок на пенсію працюючих осіб”.
 Tymoshenko26
*
Tymoshenko35
*
Tymoshenko27
*

Коментарі вимкнені.