На Тернопільщині представники Московського Патріархату в прямому сенсі окупували церкву

В селі Колосова Кременецького району представники Московського Патріархату в прямому сенсі окупували церкву. Встановили камери, почепили замок на воротах кладовища. І все це з метою не пустити у храм вірних ‪#‎УПЦ_КП‬. Люди обурені таким відношенням вирішили добитися правди через суд. Однак виявилося, що храм є у приватній власності МП. Як це трапилося? Адже за законом культові споруди збудовані до 1991 року належать державі й можуть бути надані у безоплатне або почергове користування релігійним громадам.
Юлія Ковальчук, сільський голова, перевищуючи свої посадові обов’язки, незаконно передала храм у приватну власність. Відомо, що вона прихильниця московського патріархату. Тому такі нікчемні брудні дії є цілком прийнятними для неї. Коли суд визнав дії сільської ради не правомірними, Юлія Ковальчук представила акт, який свідчив, що церква будувалася протягом 2002-2006 років. І на цій підставі сільська рада просто оформила право власності. Та брехня рано чи пізно виявляється. Є документи й свідчення старожилів Колосової, які засвідчують, що храм, насправді, був збудований у 1990 році. Отже, церква не може бути у приватній власності.
Таким чином у Тернопільському господарському суді скасували свідоцтво про право власності. Це рішення обурило представників‪#‎РПЦ‬. Ці безбожники не могли прийняти той факт, що правда перемогла і церквою зможуть вільно користуватися представники громади Київського патріархату
2 червня розглядався черговий позов ‪#‎МП‬ по цій справі у Львівському апеляційному господарському суду. РПЦ просила відмінити рішення Тернопільського суду й залишити храм у приватній власності, при цьому оперуючи сфальсифікованими документами. Та судді залишили дійсним рішення першої інстанції.
Таким чином правда перемогла і вже цієї неділі вірні УПЦ КП відправлятимуть літургії у своїй церкві. Проте Московський патріархат не хоче віддавати церкву і заявляє, що без крові тут не обійдеться.

Коментарі вимкнені.