З Днем Будівельника колектив “Креатор-Буд” вітає Ігор Гуда

Команда Креатор-Буду, яка розпочала своє професійне життя на ринку будівництва Тернополя 13 років тому, сьогодні є справжньою будівельною імперію всеукраїнського рівня. За цей час підприємство збудувало понад 50 житлових об’єктів, які є архітектурною гордістю нашої держави. Філії компанії Креатор-Буд успішно працюють у Тернополі, Львові та Києві.
З нагоди професійного свята, свій дружній колектив привітав Голова Ради директорів компанії Креатор-Буд Ігор Гуда:

– Дорогі колеги! Праця будівельника відповідальна і непроста. Це командна робота, де значимість кожного є очевидною . Сьогодні Креатор-Буд-це компанія, яка має чим пишатись .І йдеться не тільки про кількісну характеристику зведених будинків та географію нашої роботи в Україні.  Радію тому, що Креатор-Буд -це, першочергово, бренд якості, бренд, якому довіряють в Україні, який з року в рік підвищує свій статус і працює на результат. Ми є невід’ємною частиною архітектурного і соціального життя країни.

З професійним святом щиросердечно вітаю усіх колег Будівельників. Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам. І нехай з Господньою допомогою  втілюються у життя України наші найсміливіші проекти!

Коментарі вимкнені.