За алкоголь та зраду тернопільські радикали замінили голову фракції

На черговій сесії міської ради, 15 червня, виступила депутатка від радикальної партії Олега Ляшка Оксана Яциковська. Вона повідомила присутнім, що у радикалів тепер новий голова фракції:
– Хочу проінформувати вас, що 7 червня відбулося засідання фракції радикальної партії Олега Ляшка. Ми прийняли рішення про обрання нового керівника фракції і одноголосно проголосували за Тараса Серетного. Просимо взяти це до відома.
З чим пов’язана зміна керівника фракції, депутатка не пояснювала. Проте, цього ж дня на сторінці депутата Верховної Ради від радикальної партії Олега Ляшка Ігора Мосійчука з’явився пост про оголошення міським головою Тернополя війни радикалам.
Саме в цьому пості екс-голову «радикальної» фракції Святослава Півторака названо зрадником та алкозалежним депутатом, якого чекає звільнення з лав депутатів.
«Сьогодні під час сесії міської ради скориставшись послугами алкозалежного депутата міської ради і колишнього голови фракції РПЛ у міськраді Святослав Півторак…», «Що стосується зрадника Півторака то він буде негайно виключений з партії і відкликаний з депутатів міськради!»

-1 thoughts on “За алкоголь та зраду тернопільські радикали замінили голову фракції

 • 17:18 | 15.06.2018 о 17:18
  Permalink

  Все правельно!!!!! Продавати ділянки під Тернополем ,це ще не все…………

 • 20:10 | 17.06.2018 о 20:10
  Permalink

  Продажна партія . Хочеш округ , то плати

 • 20:12 | 17.06.2018 о 20:12
  Permalink

  Велика депутатка разом з сином тільки і шукають кому б то наобіцяти щоб гроші дали

Коментарі вимкнені.