Суд визнав дії тернопільської влади законними

11 грудня 2013 року, в зв’язку з подіями на Майдану, зранку в церквах Тернполя били дзвони, а в 8.00 ввімкнули сирени тривоги. Рішення про ввімкнення сирен прийняв виконком міської ради, аби скликати тернополян на майдан та оголосити загальну мобілізацію. Прокуратура вважала таке рішення неправомірним. Проте за півроку суд таки залишив рішення виконкому в силі.

Львівський апеляційний суд поставив крапку у справі щодо законності увімкнення у Тернополі у грудні системи оповіщення. Нагадаємо, ще 11 грудня рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення «Про заходи щодо належного функціонування міста», у якому передбачено привернення уваги громадськості до ситуації, яка тоді склалася в Україні, за допомогою усіх можливих технічних засобів та через увімкнення системи оповіщення. Тоді прокуратура міста звернулася у суд, аби визнати дане рішення виконкому незаконним.

«Тернопільським окружним адміністративним судом даний позов прокуратури було задоволено, – розповідає начальник управління правового забезпечення Олександр Печіль. – Не погоджуючись із даним рішенням першої інстанції, Тернопільською міською радою на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду була направлена апеляційна скарга з вимогою його скасування. І 11 червня суд задовольнив апеляційну скаргу міської ради».

Таким чином, рішення виконавчого комітету «Про заходи щодо належного функціонування міста» від 11 грудня 2013 року залишено в силі, повідомляє прес-служба міської ради.

Коментарі вимкнені.