«Свободівці» на Тернопільщині продавали посади?

Найбільшим розчаруванням минулого року був масовий продаж будь-яких посад. Про це розповів Тернопільській Липі нардеп Роман Заставний.

–  Для того, щоб рухатися вперед, треба проаналізувати недоліки попередньої команди та її прорахунки. А це, як на мене, – абсолютна бездіяльність і абсолютно безглузда кадрова політика. Давайте відверто говорити. Найбільшим розчаруванням минулого року був масовий продаж будь-яких посад – починаючи від трьохсот доларів, закінчуючи десятьма тисячами. Я думаю, що це найбільше обурювало людей. Ніхто не може звинуватити, що за цих два місяці, відколи Степан Степанович Барна при владі, хоч одна посада була продана. Більше того. На кадрові призначення розглядається дуже багато людей. Розуміючи позицію Степана Степановича і те, як він ставиться до роботи, виходить так, що треба вставати о шостій ранку і лягати в десятій вечора, бо Степан може прийти о пів на сьому на роботу і «роздавати» вже. Дуже багато людей відмовляються. Тобто, їх влаштовувало при попередній владі, на жаль, вже післяреволюційній, просто перебування у владі. А тепер всі розуміють, що шансів немає. Потрібно працювати. Я вважаю, що ті кадрові призначення, які зараз є, – одні з найсильніших із тих, що були в Тернопільській області. Я детально аналізував і дуже хвилювався з цього приводу, щоб не зганьбитися. Бо переживаю за Степана Степановича, як за себе. Що би не писали, але ми стільки років разом, і я розумію, що це для нього – дуже велике випробування. Думаю, що він це також розуміє. І якщо Степан Степанович цей екзамен здасть, матиме дуже хорошу політичну кар’єру в найближчі роки. Але якщо ні, то складно буде втриматися де небудь. Тому, що це така посада. Тут не можна «пропетляти» чи відсидітися.

-1 thoughts on “«Свободівці» на Тернопільщині продавали посади?

 • 15:18 | 3.07.2015 о 15:18
  Permalink

  Мені насправді дуже сильно подобуються ті інтерв’ю, які Заставний останнім часом проплачує на всіх тенопільських сайтах)) Так я можу поставити клієнту діагноз)): “спілкувався з людиною, яка зводила «єнакієвських» із генеральним прокурором, велися переговори про відкуп їх від покарання, що оцінювалося в чотириста кілограм американських доларів. Люди ж не мають часу рахувати. Вони на вагу визначили суму, яка приблизно складає сорок п’ять мільйонів. Двома машинами завозилися ці кілограми! Як таке можна зрозуміти?! У житті всьому має бути якась межа” – прослідкували? Гроші міряли машинами, бо не мали часу рахувати))) Клініка плаче

  • 03:16 | 5.07.2015 о 03:16
   Permalink

   Мда …. А за таке сраколизання доплачують?) та хто був звыльнений з тих що купили?) чи просто оплатили заново?)

Коментарі вимкнені.