Чому в Тернополі «глючить» Київстар?

Погіршення мобільного зв’язку у мережі “Київстар” пояснюють тим, що у Тернополі встановлювали обладнання для 3G-мережі, яка працює відучора і запевнили, що до кінця цього тижня якість зв’язку відновиться.

В редакцію “20 хвилин” читачі неодноразово зверталися зі скаргами стосовно погіршення якості мережі “Київстар”. Люди скаржаться, що при вихідних чи вхідних дзвінках абонент може бути не в мережі, але телефон абонента при цьому включений.

– Чому на вулицях С.Будного, Протасевича та Карпенка завжди пропадає мережа? А останнім часом так взагалі якість обсуговування ніяка, – каже тернополянин Петро Семинишин. – Я звертався у відділ звернень “Київстару” зі скаргами та проханнями щось змінити, але ні відповіді, ні пояснень я не отримав. За що люди платять гроші? Нехай зроблять нормальну мережу.

Як пояснили у компанії “Київстар”, у Тернополі минулого тижня проводили роботи із удосконалення та розвитку мережі, з метою запровадження послуг зв’язку 3G.

– Щоб встановити на базових станціях нове, сучасне обладнання, деякі з цих станцій доводилось відключати на короткий термін, – коментує провідний спеціаліст із зв’язків з громадськістю “Київстар” Ірина Леліченко. – Тому в окремих районах міста періодично могли виникати нетривалі складнощі із зв’язком.

Наразі роботи із заміни обладнання завершено. За словами пані Ірини, була суттєво збільшена ємність каналів зв’язку і відучора (30 червня) в Тернополі у тестовому режимі працює мережа 3G. Після налаштування нової мережі послуги швидкісної передачі даних будуть доступні усім тернополянам.

– Сподіваємось, що вже на цьому тижні наші абоненти у Тернополі помітять, що якість зв’язку відновлена на тому ж високому рівні, до якого вони звикли, – каже Ірина Леліченко. – Ми приносимо свої вибачення нашим шановним клієнтам за незручності.
20 хвилин

Коментарі вимкнені.