Святослав Півторак захотів відзнаки від Сергія Надала

Кожного року у серпні – з нагоди дня Незалежності і Дня міста – міська рада відзначає громадян, які своїми здобутками, своїм життям зробили винятковий внесок у розвиток міста.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, зокрема, визначаються почесні громадяни Тернополя.

– Цей титул символізує надзвичайну форму вираження вдячності громади міста конкретній людині за її діяльність на користь міста. Цьогоріч немає жодного подання від громадських організацій, політичних партій, вищих навчальних закладів чи релігійних об’єднань щодо присвоєння звання почесного громадянина міста Тернополя. Враховуючи це та ситуацію в Україні ми прийняли рішення цього року утриматись від присвоєння цього звання, – каже мер.

Як стало відомо “Погляду” з різних джерел, Святослав Півторак, який очолює тернопільський осередок Радикальної партії Олега Ляшка, сам себе вирішив подати на відзнаку міської ради.  Задля цього він не одноразово зустрічався з Сергієм Надалом. Чи пішов на поступок мер міста дізнаємось вже завтра на сесії міської ради.

-1 thoughts on “Святослав Півторак захотів відзнаки від Сергія Надала

 • 00:49 | 20.08.2014 о 00:49
  Permalink

  Не думаю, що Надал підтримає цю жирну харю. Ставленик підераста Ляшка Півторак взагалі з катушок злетів???

 • 09:07 | 20.08.2014 о 09:07
  Permalink

  Це ідіот з великої букви , воно таке гімно що то взагалі капец .

 • 11:51 | 20.08.2014 о 11:51
  Permalink

  відколи це у нас засуджених за хабарництво подонків ( якщо у Надала сумніви щодо судимості то хай поцікавиться у міській прокуратурі) почали нагороджувати? І якщо Надал цього скота справді нагородить – то це буде жирним плювком усій Україні і її незалежності. І означатиме це що він такий самий як цей брехливий і нахабний урод

 • 11:57 | 20.08.2014 о 11:57
  Permalink

  На початку лютого 2008 року прокуратурою м.Тернополя порушено кримінальну справу за ст. 368 КК України (одержання хабара) стосовно директора кінотеатру «Перемога» Півторака Святослава Романовича.
  Керівник «Перемоги» отримав 500 доларів США хабара від місцевого підприємця за укладення довгострокового договору оренди на встановлення кавового автомата у закладі культури.
  24 грудня 2008 року тернопільський міськрайонний суд виніс вирок у даній кримінальній справі. За вироком суду Півтораку Святославу присуджено покарання у вигляді штрафу в розмірі 14 тисяч грн.

 • 19:11 | 21.08.2014 о 19:11
  Permalink

  Святослав Півторак -людина правди, каменяр справедливості, сіяч розумного і вічного на теренах Тернопілля, він люстратор усіх комуністичних та їхніх посіпак, “підерів-янучарів” та вискочок, які піаряться на народній біді. Саме вони люто ненавидять головного тернопільського радикала!!!!!!! Слава Україні і таким патріотам як Ляшко та його вірний соратник і побратим Святослав Півторак! А вам сексоти і блюдолизи ГАНЬБА !!!!!!!!!

Коментарі вимкнені.