Сергій Надал побив світовий рекорд по проведенню інвестиційних конкурсів!?

Сьогодні, 19 серпня, по обіді міський голова Тернополя розповів громадськості про те, що площа Героїв Євромайдану потребує реконструкції. Уже навіть проектанти попрацювали та представили проект згідно якого на площі буде не тільки пам’ятник героям «Небесної сотні», але й приміщення під громадські чи офісні приміщення. Також буде перенесена дорога.

А для виконання цих робіт міська рада буде шукати інвестора з умовою, що інвестор бере на себе зобов’язання зробити на даній ділянці ремонт дороги із заміною комунікацій та збудувати пам’ятник героям «Небесної сотні».

А вже завтра на 50 сесії міської ради депутати будуть розглядати питання про надання підприємству “Креатор-Буд” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0468га у в оренду терміном на п’ять років для обслуговування викупленого торгового павільйону з реконструкцією та перебудовою під торгово-розважально-офісний центр за адресою площа Героїв Євромайдану, враховуючи перенесення дороги.

Те що Сергій Надал не знав, що інвестора вже знайшли, є малоймовірним. І очевидно цим анонсом вирішив зменшити хвилю негативу, яка б виникла після надання дозволу “Креатор-Буду” ласої ділянки у центрі міста.

Тому таким вчинком Сергій Надал автоматично б’є світовий рекорд по проведенню інвестиційного конкурсу, який тривав всього-на-всього пів доби….

P.S. До слова, проект запропонований міським головою є не поганим і ми не проти покращень у центрі міста. Але, шановний голово, робіть це чесно.

-1 thoughts on “Сергій Надал побив світовий рекорд по проведенню інвестиційних конкурсів!?

 • 00:47 | 20.08.2014 о 00:47
  Permalink

  Та йобпересете! Журналісти! Креатор відводить землю під власним приміщенням! Якого милого тут звинувачувати у чомусь Надала? Будьте об’єктивні!

  • 19:52 | 20.08.2014 о 19:52
   Permalink

   Під яким приміщенням? 1. Павільйон – торговельний об’єкт у роздрібній торгівлі, призначений для організації продажу товарів кінцевим споживачам, розміщений в окремій споруді полегшеної конструкції та має тор­говельну залу для покупців.( ДБН В.2.2-23:2009.) Якщо полегшена конструкція то це не є нерухомістю, а отже право на оренду земельної ділянки повинно набуватись на аукціоні!!! Якщо припустити, що цей, як на мою думку “міфічний” павільйон всеж таки є нерухомістю, то постає питання в наступному чи цей павільйон, який ПП “Креатор-Буд” викупив був збудований попереднім власником з дотриманням норм чинного законодавства. Якщо під будівництво цього павільйону було виділено земельну ділянку то чому в проекті рішення сесії з цього питання жодним чином не відображено чи є згода попереднього землекористувача? А п.Надал винен в тому, що лобіює інтереси ПП “Креатор-Буд”. І наостанок, я звичайно все розумію. Торгівельний – най буде, побутовий – най буде, але ж не розважальний на Площі Героїв Євромайдану та біля пам”ятника Небесній Сотні!

 • 10:12 | 20.08.2014 о 10:12
  Permalink

  Та то ж не пов’язані між собою питання!

 • 10:48 | 20.08.2014 о 10:48
  Permalink

  Треба роботу робити, а не про конкурси якісь думати. Якщо зараз треба новий майден, то берімо шуфлю і вперед!

 • 07:40 | 21.08.2014 о 07:40
  Permalink

  Надал надає перевагу конкретним справам, а не паперовим заморочкам. Це добре. Людям все одно, аби площа БУЛА!

Коментарі вимкнені.