Син роками ґвалтував, а собаки почали їсти живцем: моторошна трагедія на Тернопільщині (відео)

Трагедія, від якої кров холоне в жилах, трапилася у селі Нова Брикуля колишнього Теребовлянського району. Літня жінка помирала у страшних муках. Коли її доставили до місцевого шпиталю, допомогу було надати вкрай важко. 

Марія Василівна Шпит – так звали жінку, яку живцем у власному домі почали гризти її ж собаки. Бідолашна 1937 року народження, останні роки не могла себе обходити, а згодом й навіть з ліжка підвестися їй було складно. На “шиї” у матері було двоє дорослих синів. Чоловіки страждають на важку психічну недугу. 

Марія Василівна була педагогом, у селі досі мешкають її учні і відгукуються про покійну лише словами співчуття. У жінки було троє дітей, донька встигла вийти заміж, народити доньку, але згодом потрапила до психіатричної клініки. Односельці розповідають, що психічна недуга у дітей, швидше за все, генетична.

– В тій хаті творилися страшні речі. Один син завжди пив горілку, кричав, вибивав вікна та двері в хаті. Навіть було таке, що гвалтував матір. Постійно ображав її. Інший син Ігор спокійний і тихий. Він ходить по селі, не розуміє, що відбувається і не може нікому нічого пояснити, – розповідає сусідка Оксана.

Односельці не одноразово викликали поліцію, але ті, як тільки чули про психічну хворобу, одразу покидали село. Сільська рада також на прохання односельців не реагувала, мовляв, сім’я не стоїть на обліку у соціальній службі, тому у них “зв’язані руки”. Представники влади коментують ситуацію так: “Ми не могли потрапити навіть на подвір’я, там собаки на поріг хати не пускають, такі злі”.

Декілька місяців тому жінка зламала ногу і злягла. Сини ходили по сусідах, за матір’ю ніхто не доглядав. Поруч із жінкою жило п’ятеро собак, годувати тварин було нічим, і вони почали живцем їсти свою господиню. До лікарні жінка потрапила уже без чотирьох пальців. Потерпілу перевели до іншого медичного закладу, важкий стан жінки лише погіршив ситуацію, додалася серцево-судинна недостатність, і згодом жінка померла.

За допомогою, кажуть медики, ніхто не звертався, і не повідомляв про таку трагедію. 

Подробиці жахливої події, дивіться у матеріалі 

 

Коментарі вимкнені.