Тернопіль готується до надзвичайних ситуацій

Міський голова Сергій Надал підписав розпорядження про заходи щодо запобігання надзвичайних ситуацій на період весняної повені та дощових паводків у зимово-весняний період 2014 року

З метою попередження загрози підтоплення талими водами окремих ділянок і територій міста та можливого підняття рівня води в Тернопільському ставі:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології зобов’язати керівників підприємств, що є виконавцями послуг з утримання житлових будинків та прибудинкової території:

1.1. Здійснити перевірку і прочистку внутрібудинкових систем зливової каналізації.

1.2. Забезпечити своєчасне відкачування води з затоплених приміщень, підвалів в можливих зонах підтоплення.

2.Начальникам управління освіти і науки, управління культури і мистецтв, відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення організувати в підпорядкованих закладах своєчасне очищення територій від снігу.

3.КП „Тернопільводоканал” посилити контроль за рівнем води в місцях розміщення свердловин водозаборів.

4.КП „Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”:

4.1. Здійснювати постійний контроль за рівнем води в Тернопільському ставі.

4.2. Перевірити справність обладнання шлюзного моста.

4.3. Проводити очистку шлюзів від льоду.

4.4. В період весняного паводку інформацію про рівень води в Тернопільському ставі надавати в інформаційно-аналітичний відділ (тел.1580) управління надзвичайних ситуацій станом на 10 год. щоденно.

4.5. Перевірити готовність міської системи зливної каналізації, при необхідності провести її прочищення.

5.Створити оперативний штаб координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском льодоходу згідно з додатком..

6.Координацію дій при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації покласти на управління надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

 

Міський голова                                                                                 С.В.Надал

Коментарі вимкнені.