Тернопіль просить у Києва грошей для вчителів

У Тернополі склалася критична ситуація з виплатою заробітної плати працівникам освітянської галузі. Видатки на заробітну плату з нарахуванням заплановані, виходячи із розрахункових показників Міністерства фінансів України, лише на 10,8 місяців.

Про це йдеться у зверненні, прийнятому сьогодні на сесії міської ради.

“Рішенням виконавчого комітету міської ради від 6 лютого 2013 року № 152 були затверджені заходи щодо економії бюджетних коштів. Проте, і вони не забезпечать виплати в повному обсязі заробітної плати до кінця поточного року”, – зазначено в документі.

На сьогоднішній день в зв’язку з відсутністю фінансового ресурсу незабезпеченість коштами на заробітну плату працівникам закладів освіти в повному обсязі складає 10 млн. грн. Така сама ситуація з оплатою послуг за теплопостачання. Закладам освіти не вистачає 6,1 млн. грн. для забезпечення галузі теплом до кінця року.

Враховуючи наведене вище, Тернопільська міська рада просить виділити додаткову дотацію закладам освіти м. Тернополя для забезпечення виплати заробітної плати в розмірі 10 млн. грн. та для оплати за теплопостачання в розмірі 6,1 млн. грн.

Звернення адресоване голові Верховної Ради, Прем’єр-міністру, міністру освіти, міністру фінансів та народним депутатам від Тернопільщини.

За Збручем

Коментарі вимкнені.