Тернопіль – це смачне місто, – Максим Лукінюк 

Світлина від Максима Лукінюка.

В Тернопіль (Тарнополь) треба їздити!!!

Це Смачне місто. Воно смачне, як в гастрономічному, архітектурному так і в емоційному форматі. Це ЕКО-місто зі своїм унікальним кліматичним, природнім та географічним розташуванням.

А ще там дуже багато гарних дівчат (інформація на правах реклами ). Кажуть, що дівчата там настільки вірні, що одна аж закам’яніла, дожидаючить свого Легіня-Красеня. Чекає вона свого обранця в італійському дворику. Її треба цілувати в губи і якщо ви “Той” і вона оживе, то не спати вам більше поночах (так кажуть міщани). А ще в тому дворику розмістився атмосферний бар “БункерМуз”, там цікаво.

Ще обов’язково треба зайти в центральний Костел, не із-за гріхів  від тернопільських дівчат, а щоб подивитися на об’ємний розпис стелі Костелу. Я спочатку подумав, що це ліпнина на стелі, на стільки розпис реалістичний. Ще в Костелі можна піднятися на верхівку однієї з веж, також рекомендую, вид того стоїть.

Після Костелу ідемо в тунелі 500-річного підземелля, яке знаходиться також в центрі і музей політв’язнів НКВД.

А вечір проводимо в двох ресторанах “Ковчег” та “Старий млин” – пиво, вуджені вуха, їжа, подача, інтер’єр там на 100590.

І на останок, зранку треба на пробіжку і Вас чекає набережна тернопільського става (водосховища) і особливо його частина “Циганка” з амфітеатром, фонтаном, скейт-парком та доріжками.

Також місто має своє маленьке Межигір’я, вона на другій стороні става, зправа від пляжу.

І це ще не все, чим цікавий Тарнополь (історична назва до 1944р.), так що треба їхати!!! 

П.С. і на останок приїжаємо в Тернопіль на:
1. фестиваль “Файне місто -територія вільних людей”
2. етно-гастрономічний фестиваль “Галицька дефіляда”
3. фестивалі “Ї”, “Тернопільська брама” “СС -сало та самогон” та “КіноХвиля”.

Максим Лукінюк 

Коментарі вимкнені.