Тернопіль вітає з днем народження майбутнього мера та провідного ведучого Європи – Сергія Притулу!

22 червня день народження святкує улюблений ведучий, “вар’ят” та “підйомник” багатьох українців – Сергій Притула. Тернополяни знають його, як “Сірого”, адже з незапам’ятних часів саме його голос звучав на найпопулярнішій радіохвилі файного міста – “Радіо Тернопіль”. 

Вже давно “Тернопільський Сірий” перебрався до Києва, проте усюди так і представлявся – з приставкою “Тернопільський”. Окрім того, він досі має чимало добрих колєг тут та у рідному Збаражі.

Власне, вони беззаперечно сьогодні вітали Сергія з черговими 360 і скількись-там-днів. А от “Погляду” вдалося ще й підслухати “думки вголос” кількох досить відомих у певних колах Тернополя людей. Вони саме планували, якими словами поздоровлять “Сірого”. Приблизно отакими:

 • Хочеться побажати Сергію не зупинятися на досягнутому! Завжди пам’ятати звідки він! І нести хороший настрій оточуючим!)
 • Не втрачати позитиву, оптимізму і водночас прагматизму при реалізації проектів і задумів.
 • Ще більше і більше піднімати настрій Україні!

Ну хіба могли б вони побажати щось інше, якшо ця людина викликає у тернополян тільки позитивні емоції та приємні асоціації:

 • Притула – це перш за все “Камеді Клаб”, “Підйом” на Новому каналі та “Студія-студія” – з Файна TV.
 • Притула – дуже веселий мужчина, який вдало вміє жартувати.
 • Притула – дієва, ефективна і емоційна людина. Звичайні люди на 80% складаються з води, а 80% Притули – це емоції. І саме за це його всі безбожно люблять. Сергій — людина діла, я щиро радію його успіхам і досягненням, але ще більше поваги і захоплення викликає те, що він, користуючись статусом і авторитетом публічної і чесної людини, збирає кошти на підтримку нашої армії.

Також “Погляд” встиг підслухати “мрії вголос” тернопільських вітальників про те, яким вони хотіли би побачити Притулу років так через п’ять… або (що вже там рахувати дріб’язок), років так через десять:

 • Бачу Притулу типу продюсером Валєнтіном – 100% буде адмініструвати декілька творчих проектів, можливо, започаткує власний канал та радіостанцію.
 • А я бачу його найпопулярнішим ведучим Європи.
 • Я, звичайно, не Круп’як, але думаю, що Сергій Притула буде автором і керівником якогось цікавого і суспільно корисного проекту всеукраїнського рівня. Або мером Тернополя, якщо, звичайно, він зберігатиме вірність своїм юнацьким мріям 😉

Звичайно ж, забігаючи так далеко наперед, дехто зі знайомих Сергія не міг не пригадати, аж до ностальгічного щему в серці, як познайомилися та які пригоди пережили з цим (чи завдяки цьому) багатогранному земляку:

 • Познайомилися з Притулою ми на КВНі. Грали тоді у двох конкуруючих командах 🙂 Потім нас об’єднало “Радіо Тернопіль”. Пам’ятаю в день, коли у школах святкували випускний, Сергій за 15 хвилин до початку ефіру подзвонив мені і каже, що він ведучий на випускному, а “завтикав” замінитися на радіо. Попросив підмінити його, викликав таксі і я за 20 хвилин уже вів ефір замість нього.

Сподіваємося, Сергіє, що вітання “Погляду” подарувало тобі приємні емоції та змусило трішки попітніти, гублячись у здогадках, що ж це за тернополяни так голосно думають, що аж журналісти чують їхні думки 😉 Імена тих, хто вітав тебе, бажав всякого позитивного і згадував, читай далі. А наразі май на увазі, що як тільки ти приїдеш до Тернополя, то ці “доброзичливці” (ги-ги-ги) затягнуть тебе:

 • На пивзавод 🙂
 • У кафе-бар “Монфальконе”. Або й нікуди – він і так всюди був. Ми би поговорили, можливо, про роботу і проект “Студентська столиця”…
 • Скільки там того Тернополя… Може на пікнік? Але оскільки Притула не любить варених яєць, то мабуть без них 🙂 Будемо всоте смакувати радійними приколами. Але мені говорити не доведеться – тре чемно сидіти і слухати Сірого, може чогось мудрого навчить.

Важко вгадати, хто готував венігрет-вітання? В алфавітному порядку: Ергешов Рустам, Зелененька-Процюк Ірина, Фалендиш Сергій, Черкашин Максим, тернопільське інтернет-видання “Погляд” та усі прихильники таланту і добрих справ Сергія Притули.

Світлої голови наранок та тепла в серці назавжди!

Тернопіль

Коментарі вимкнені.