В чому Тернопільщина єдина в Україні

Станом на 25 квітня на Тернопільщині за поточний місяць струменево-ін’єкційною технологією із застосуванням емульсії машинами «Мадпатчер» проведено більш як   2 тисячі 100  квадратних метрів ямкового ремонту.   Також проведено більше 500 метрів квадратних ямкового ремонту гарячим асфальтобетоном.  Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг в Тернопільській області

Ними спільно з Тернопільською облдержадміністрацією сформовано  виробничий план на 2014 рік із зазначенням об`єктів нагального суцільного  ремонту автомобільної мережі державного значення.

Наразі  запланований обсяг фінансування з  поточного суцільного ремонту  становить близько 80 млн. гривень, – каже начальник Служби автодоріг Богдан Юлик.

– Кошти обмежені, але ми спільно з облдержадміністрацією стараємося ефективно розподілити їх з врахуванням всіх напрямків. Зокрема, це Кременецький напрямок, де  передбачається ремонт  виїзду  з міста, ремонт основної дороги, яка проходить через  Горинку, Вишнівець. Також  заплановано ремонт доріг першої категорії  – виїзд з Тернополя та продовження  цієї дороги у напрямку Теребовлі.

У планах – поточний середній ремонт ділянок на дорозі Львів-Тернопіль, у с. Товсте, виїзд з Бережан, Кам`янок.

–         Недостатнє фінансування – одна з найбільших проблем, з якою ми стикаємося, але ми шукаємо нові шляхи вирішення цієї проблеми. Тернопільщина – єдина в Україні область, яка за рахунок обігових коштів підрядних  організацій проводить ямковий  ремонт доріг загального користування державного і місцевого значення, – каже Леонід Бицюра.

 

 

 

 

 

Коментарі вимкнені.