Тернопільщина з європейцями обговорюватиме туристичний потенціал

Близько 20 учасників із країн Європи приїдуть на Тернопільщину, щоб взяти участь у Міжнародній науковій конференції. Відбудеться вона 15-17 жовтня за підтримки голови обласної державної адміністрації.

«Мета конференції – активізувати розвиток внутрішнього та в’їзного туризму, а також популяризувати туристичні можливості краю. На заході будуть присутні представники з Польщі, Литви, Бельгії, Грузії. Під час пленарного засідання та дискусій вони ділитимуться досвідом щодо сучасних особливостей управління інноваційним потенціалом регіонального розвитку туризму та рекреації із залученням молодіжного ресурсу», – зазначив Іван Крисак.

Також у рамках конференції планують провести інформаційний тур, що дасть можливість учасникам ознайомитися з туристично-рекреаційним потенціалом області та історико-архітектурними пам’ятками Тернопілля.

«Наш край має неабиякий туристичний потенціал. Тому такі демонстраційні заходи потрібні, щоб реалізувати ідеї та створити відповідний привабливий імідж для туристів. Організація повинна бути на належному рівні», – додав Іван Крисак.

Довідково:
Відкриття пленарного засідання — 15 жовтня 2015 року у Вишнівецькому палаці, розташованому в смт Вишнівець. Секційні засідання та панельні дискусії будуть проводитись 16-17 жовтня у Збаразькому замку міста Збараж.
Напрямки роботи конференції:

1. Вектори формування потенціалу регіонального розвитку туризму та рекреації: функціональне навантаження та потенційні можливості;
2. Інституційні основи управління регіональним розвитком туризму та рекреації;
3. Інструментальна складова управління регіональним розвитком туризму та рекреації: зарубіжний досвід і практика в Україні;
4. Фінансово-економічне забезпечення регіонального розвитку туризму та рекреації;
5. Інфраструктурна і логістична компоненти регіонального розвитку туризму та рекреації в контексті підвищення рівня сервісизації надання туристичних послуг;
6. Технологічний супровід управління регіонального розвитку туризму та рекреації;
7. Природоресурсний базис регіонального розвитку туризму та рекреації;
8. Моделювання та інформатизація ринку туристичних послуг регіону;
9. Особливості здійснення підготовки фахівців у сфері туризму та рекреації на вітчизняному ринку освітніх послуг;
10.Формування регіональної молодіжної політики в галузі розвитку туризму та рекреації: збалансування очікувань на макро і мезо – рівнях щодо використання молодіжного ресурсу.

Коментарі вимкнені.