Тернопільська артилерійська бригада отримала новий стяг міста

3 листопада 2015 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького Нестора, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання в Збройних силах та інших військових формуваннях України, голова військового духовенства прот. В’ячеслав Кізілов з капеланами, які перебували в бригаді в зоні АТО (прот. Володимир Андрухів, прот. Богдан Статкевич, прот. Кільчицький Михайло) поблагословив святкові заходи до Дня ракетних військ і артилерії України.

Військові 44-ої окремої артилерійської бригади відзначили своє професійне свято. Ця бригада – величезний загін, до якого входять військові з різних регіонів держави. Регулярний підрозділ Збройних сил України був створений у вересні 2014 р.

Артилерійську бригаду формували практично «з нуля», їй надали стару оновлену техніку та частину нової. Бойове залагодження пройшла на Яворівському полігоні, її солдати виконують бойові завдання в зоні антитерористичної операції. З кінця січня 2015 року бригада дислокується в м.Тернополі на базі колишньої 11-ої гвардійської артилерійської бригади.

3 листопада на території військової частини відбулися урочистості, під час яких відзначили кращих та згадали усіх військових 44-ої бригади, які загинули у боях за Україну.

Сергій Надал, міський голова м.Тернополя подарував артилеристам новий стяг нашого міста, вручивши його командиру бригади полковнику Баранову Сергію Миколайовичу. Були нагороди від Тернопільської обласної державної адміністрації. Військовий капелан подарував командиру ікону Святого Івана воїна від капеланської служби УПЦ Київського Патріархату. Військовий капелан прот. Володимир Андрухів отримав нагороду-відзнаку від командира батальйону. Священики-капелани на протязі двох місяців не просто перебували з бійцями в однакових умовах в зоні АТО, але спільними силами побудували храми-каплиці. Окрім теплих слів, грамот та нагород солдатів порадував святковий концерт, кінофільм про артилеристів.

Коментарі вимкнені.