Тернопільська міліція погано працює?

Ще 20 вересня 2013 року нардеп від Тернополя Олексій Кайда звернувся до міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка щодо здійснення позачергової переатестації начальника та працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ . Нардеп звинуватив їх у з неефективній діяльності та неналежному реагуванню на правопорушення.

«Випадки порушення прав громадян та перевищення службових повноважень зі сторони працівників міліції є непоодинокими. У зв’язку з неналежним реагуванням на правопорушення, безвідповідальністю тернопільської міліції я звернувся до міністра Захарченка для того, аби було оцінено рівень службової та професійної підготовки начальника та кожного працівника міської міліції, звернено увагу на моральний бік, здатність працювати з людьми», – зазначив Олексій Кайда.

У результаті звернення народного депутата протягом жовтня-листопада буде проводитися позачергове атестування особового складу Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ. Олексій Кайда також наголосив, що звернувся до Віталія Захарченка з вимогою, щоб перевірка професійного рівня працівників міліції обов’язково відбувалася за участи працівників апарату МВС України.

«Переатестація має відбуватися публічно, із залученням громадськости, представників засобів масової інформації. Маю надію, що після атестації з приводу певних посадових осіб буде зроблено відповідні висновки щодо відповідности займаній посаді», – наголосив народний депутат.

Коментарі вимкнені.