Тернопільська обласна рада починає працювати без хабарів!

Одразу 14 з 15 приватних підприємств отримали позитивне рішення щодо надрокористуванням від постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування Тернопільської обласної ради. Голова цієї комісії Петро Гадз повідомив, що відтепер він зробить все можливе, аби виключити хоч якусь корупційну складову в отриманні дозвільних документів.
Вчора, 8 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування під головуванням депутата обласної ради Гадза Петра Івановича. На розгляд було запропоновано 19 питань
Більшість із проектів стосувалася надання дозволу на користування, розробку чи дослідження природних надр. Підприємства заявники представляли свої інтереси під час засідання. Головуючий Петро Гадз наголосив на необхідності підтримки місцевого бізнесу.
– Нам однозначно треба надати підтримку у легалізації користування надрами, важливо, щоб підприємці працювали, платили податки і наповнювали бюджет області, – говорить Петро Гадз.
Одразу 14 з 15 питань отримали позитивне рішення. Лише один заявник повинен доповнити пакет документів. Цей підприємець не мав погодження своєї діяльності із громадою, що було визначальним чинником для комісії. У більшості випадках, заявники досягли домовленостей із сільрадами, надали звіт по співпраці. До таких підприємців, які мали усі необхідні документи, претензій не виникало.
Вкотре нагадала про себе проблема свиноферми у Ланівцях, зокрема громадська рада звернулася до комісії з проханням вирішення конфлікту. На думку присутніх, питання не може вирішуватися лише депутатами, а тільки за присутності усіх сторін.
– Результати засідання ми маємо надати до сесії облради, а тому пропоную організувати тристоронню зустріч, де будуть присутні і депутати, і громада, і сам підприємець. Тоді питання буде розглянуто об’єктивно і у рішенні не буде сумнівів, – наголосив Петро Гадз.
Вже завтра зранку відбудеться запланована зустріч, на яку окрім громади та преси, запросили і керівника «Агропродсервісу» Івана Чайківського.

Коментарі вимкнені.