Тернопільська «Студреспубліка»: настрій та перші результати виборів

Ось уже наближається третій день тернопільського етапу «Студреспубіка», який проходить у с. Івачів. На вибори студентського мера цього разу приїхали більше сотні студентів, серед яких традиційно багато тернополян.

Починаючи з п’ятниці у студентів насичені дні, адже одразу після поселення вони почали брати активну участь у грі:

–       Розпочалося усе із «занурення» у гру, – розповідає один з організаторів Рустам Ергешов. – У п’ятницю студенти поділялися на округи із яких вони обирали по мажоритарці п’ять членів магістрату.

У першій половині дня суботи уже були відомі імена п’яти учасників магістрату «Студреспубліка», які будуть весь наступний рік щось робити для студентства та й поїдуть представляти Тернопіль на всеукраїнський етап даного проекту. Однією з членів магістрату стала Ольга Пшик, студентка ТНЕУ:

–       Далі я планую впроваджувати свій проект, з яким я прийшла на цю посаду, – розповідає Ольга. – Це буде школа волонтерства та добровільний волонтерський фонд, що буде збирати кошти для дітей-сиріт, бідних сімей та людей, які цього потребують.

Організатори розповідають, що відчувається боротьба між учасниками. Адже ще на початку студреспубліки було 7 команд, які у кінцевому результаті об’єдналися у дві партії. Це «Студентська свобода» на чолі з кандидатом у мери Іваном Коростілем та «Активна молодь», яку очолює ще один кандидат у мери Роман Собко.

Щодо організації, то учасники відмічають цікаво проведений час та багато заходів, особливо їм сподобалася ранкова зарядка. Проте з нетерпінням чекають виборів студентського мера у неділю. На студреспубліці найбільшою  несподіванкою для студентів виявилася польова кухня, яку для надало МВС. Адже у звичайному житті більшість не зможе покуштувати їжі у польових умовах солдатів, – переконують студенти.

 Мар’яна Зварич, Погляд

Фото Мар’яна Зварич, Андрій Фугель

Коментарі вимкнені.