Тернопільські активісти рекомендують Гаврилюку Сергію добровільно припинити членство у виконавчому комітеті Тернопільської міської ради

Сьогодні на Робочій групі при Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області тернопільські активісти виступили з вимогою:
“Рекомендувати начальнику МВ ГУ НП в Тернопільській області Гаврилюку Сергію Васильовичу добровільно припинити членство у виконавчому комітеті Тернопільської міської ради”.

Активісти вважають, що вирішення господарських питань міста не є природньою функцією керівника правоохоронного органу.

Начальник міського відділу ГУ НП Гаврилюк С.В. претендує на спірну земельну ділянку в центральній частині міста. Для цього, на кожну сесію Тернопільської міської ради виноситься питання про виділення йому, як учаснику АТО, вищевказаної земельної ділянки, проте рішення про таке виділення щоразу не набирає необхідну кількість голосів, – йдеться у заяві активістів.

  • Також, слідчими ГУ НП в Тернопільській області на даний час розслідується більше десяти кримінальних проваджень по порушеннях в сфері земельних питань із якими пов’язують посадових осіб Тернопільської міської ради. При цьому Гаврилюк С.В., як начальник підрозділу поліції та керівник осіб, які провадять слідство, може мати на них неофіційний вплив стосовно проведення таких розслідувань.
    Таким чином, із вищезазначеної ситуації вбачається можливість наявності конфлікту службових та особистих інтересів Гаврилюка С.В., а тому його перебування у виконавчому комітеті Тернопільської міської ради є неприпустимим.
    Домовилися, що рішення по цьому питанні буде прийняте на обласній колегії ГУНП області.

Коментарі вимкнені.