Тернопільські безхатченки – діти та дорослі, отримали зубні щітки

Лілія Проць

Незважаючи на напружену ситуацію в країні, чемпіонка світу Лілія Проць та “Погляд”, при підтримці небайдужих тернополян та ФСК “Спорт-Клас”, в рамках акції “Подаруй тепло та радість дітям” продовжують піклуватися про людей, що потребують нашої з вами допомоги. Так, 2 грудня благодійну допомогу з рук Лілії Проць приймав Тернопільський обласний центр соціально-психологічної допомоги “Родина», який знаходиться по вул. Коновальця, 18.

Зокрема, “Родина” отримала зубні щітки та пасти, мило, пральні порошки, миючі засобі, шампуні.

В “Родині” знаходяться особи від 8 до 35 років. Цей центр в умовах цілодобового стаціонару надає допомогу та тимчасовий притулок особам, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують тимчасового притулку, у разі відсутності у зазначених осіб засобів до існування (тобто це люди, яких вигнали з дому, позбавили шахрайським методом житла, або які втекли з дому через насилля, безхатченки, тощо). Особи тут можуть перебувати до 90 днів. Кількість людей постійно змінюється. Тому центру потрібна постійна допомога.

Нагадуємо, благодійна акція “Подаруй тепло та радість дітям” триває. Тернополяни, які мають бажання долучитися до акції, можуть звертатися

за телефонами: 050 90 90 773, 097 312 76 60,

або у соцмережах:

Вконтакте: http://vk.com/event39708003 ,

Facebook: https://www.facebook.com/events/129490043903200/

загрузка...

-1 thoughts on “Тернопільські безхатченки – діти та дорослі, отримали зубні щітки

Comments are closed.