Тернопільські лікарі дивували колег з інших областей електронними новаціями

У вівторок у конгрес-центрі медичного університету ім. Ів.Горбачевського «Червона калина» вперше на Тернопільщині відбудеться розширене засідання колегії Міністерства охорони здоров’я України за участю профільного Міністра Раїси Богатирьової. Сьогодні учасники колегії ознайомились із роботою проекту «Електронна поліклініка» у Тернопільській міській поліклініці №2.

Завідувач відділення загальної практики сімейної медицини Надія Боднар на терміналі у фойє медичного закладу продемонструвала колегам з інших областей, як діє проект «Електронна поліклініка».

–         Вибираємо лікувальний заклад, – пояснює Надія Боднар. – Натискаємо потрібну спеціалізацію. Обираємо прізвище лікаря і зручний день і час. Далі заповнюємо поля, у яких обов’язково зазначаємо прізвище, ім`я, по-батькові, день народження, адресу і один з телефонів. Роздруковуємо талон амбулаторного пацієнта, з яким можна йти до лікаря. Аналогічна ситуація по Інтернету.

Начальник головного управління охорони здоров’я ОДА Михайло Буртняк додає, що незабаром такі зручності матиме кожна районна лікарня на Тернопільщині.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.