Тернопільські школярі можуть взяти участь в змаганнях із білоруськими та польськими однолітками

Програма Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007-2013 “Творчість не знає кордонів”, запрошує школи, що знаходяться на території Програми, до участі в акції з промоції транскордонної співпраці. Вибрані команди з кожної країни будуть запрошені до участі в транскордонних змаганнях, що відбудуться в 2013 році в Україні. Під час змагань представники трьох країн будуть працювати у змішаних групах (транскордонні команди будуть).

Ідея заходу – продемонструвати культурну різноманітність та творчий потенціал підростаючого покоління.

Кожна школа обирає свою команду, заповнює заявку і подає її до 15 березня 2013 р.
Заявка включає різні завдання, за виконання яких нараховуються бали. На підставі результатів буде складено рейтинговий список. Організатори оберуть і запросять найкращу команду з кожного регіону.

Всього у змаганнях візьмуть участь 14 команд – представників 14 областей з території дії Програми. У Польщі: Подляське, Мазовецьке, Любельське та Подкарпатське воєводства. У Білорусі: Гродненська, Брестська, Мінська та Гомельська області. В Україні: Волинська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області.

Польські команди обираються Спільним технічним секретаріатом Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007 – 2013 (СТС) у Варшаві. Команди з Білорусі обираються Представництвом Спільного технічного секретаріату у Бресті (Представництво Брест), команди з України – Представництвом Спільного технічного секретаріату у Львові (Представництво Львів).

Форма заявки для заповнення та оціночна шкала форми заявок на сайті www.pl-by-ua.eu/create

Коментарі вимкнені.