Тернопільські школярі та студенти можуть виграти поїздку в європейську країну

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Литовським національним центром крові з вересня по грудень поточного року проводять міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя».
До участі у конкурсі запрошуються учні 5-11 класів, студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів України та Литви. Малюнок (виконаний в будь-якій техніці графікою, гуашшю, маслом, кольоровими олівцями, фломастерами і т.д.) повинен відображати ідею про необхідність активної участі громадян у популяризації ідеї добровільного безоплатного донорства крові. На його звороті мають бути зазначені: найменування навчального закладу, відомості про автора (прізвище, ім’я, клас, група, вік, контакти), ініціали художнього керівника (за наявності).
Конкурс пройде у два тури. Перший тур проведуть регіональні організаційні комітети. Другий завершальний проводить організаційний комітет, який формується організаторами конкурсу.
Підсумки фінального туру конкурсу будуть оголошені не пізніше 18 грудня 2015 року, а його переможців по можливості запросять у поїздку до Литви. Додаткова інформація на сайті Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»: www.sds.in.ua

Коментарі вимкнені.