Тернопільські студенти беруть участь у створенні музею в підземеллі Катедрального собору

Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка беруть участь у створенні музею в підземеллі Катедрального собору. Про це повідомляє прес-служба навчального закладу.

На цьому тижні студенти третього курсу історичного факультету зустрілись із представниками греко-католицького духовенства.

Ініціатором зустрічі виступила професор Бистрицька Елла Володимирівна, викладач з релігієзнавства. Віталій Козак (декан Тернополя, синкел з питань стратегії розвитку УГКЦ, доктор східних церковних наук) та отець Орест Павліський (настоятель Катедрально собору та голова молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівській архиєпархії) радо погодились поспілкуватись із студентами.

Зустріч відбулась у катехитичному класі Катедри у дружній невимушеній атмосфері. Отці розповіли про історію єпархії, її структуру, сьогоднішню активну діяльність церкви, її соціальні програми. Особливо відзначили діяльність молоді, які об’єднані у безліч громадських спільнот і організацій та ініціюють чимало заходів і проектів культурно-духовного розвитку українців.

Під час зустрічі студентам-історикам запропонували взяти участь у ще одному важливому і надзвичайно цікавому проекті – створенні музею в підземеллі Катедрального собору.

Зараз група ІС-31 займається збором інформації для музею та її оформленням. Експозиції майбутнього музею сприятимуть поглибленню знань релігійно-церковної історії міста.

Ми пишаємося, що маємо можливість взяти участь у цьому проекті і реалізувати свої знання та вміння, що здобуваємо на історичному факультеті у практичних справах.

Студентка ІІІ курсу
Ірина Драгущак

Коментарі вимкнені.