Унікальна стіна в Тернополі об’єднає майже чотири десятка ЗМІ (відео)

Тернопільським журналістам присвятили стіну. Логотипи місцевих і всеукраїнських ЗМІ, які працюють у місті, наносять на будівлю прес-клубу. Малюють лейби газет, сайтів, радіостанцій і телеканалів хлопці та дівчата, які зголосилися підтримати акцію, пише ІНТБ.

Ліля Лашин, художник: «Полюбила малювати і пішла на художника. Тому зараз малюю майже кожного дня. Постійно є якісь різні пропозиції, щоб малювати. Зараз – ось тут. Буквально на днях Софія мені написала в «Контакті», чи змогла б я намалювати стіну з логотипами. Я погодилася. Сьогодні прийшла, сьогодні перший день малюю. А так ще я розмальовую в садку стіни дітям – там я малюю цікаві різні сюжети».

Першим на пропозицію розмалювати стіну зголосився член громадської організації «Файне місто» Володимир Міщишин. Команду однодумців хлопець зібрав з тих, хто нещодавно розфарбовував тернопільські люки до Євро-2012. Логотипи наносити було неважко, оскільки стіну попередньо підготували.

Володимир Міщишин, член громадської організації «Файне місто»: «Якщо провести підготовчі роботи, які були тут проведені, то не дуже важко. Можливо, недоліком є нерівність стін, і більше нічого не заважає нам. Бажано, щоб дозволила погода. Ми працюємо з 10:00 до 17:00. Просто неможливо працювати весь день – розумово втомлюємося і фізично».

Ідея прикрасити стіну Тернопільського прес-клубу належить його представникам Анжелі Кардинал і Тетяні Тарасенко. Ще до Дня журналіста медійниці облаштували біля прес-клубу клумбу. Поруч є лавочки. У додаток до цього запропонували журналістам оформити стіну самої будівлі.

Анжела Кардинал, в.о. голови Тернопільського прес-клубу: «Всі дуже оперативно відгукнулися. Кожен надіслав мені на електронку свій логотип. Далі вже справа художників – вони вже вирішували, ходили, підбирали. Тобто це вже як художники бачать, так вони собі розмістять. Я думаю, що ми ні про кого не забули. Всі, хто хотів і хто хоче бути тут розміщений, свої логотипи надіслали. Але завжди буде місце для будь-якого нового ЗМІ, яке буде працювати з нами – ми завжди його зможемо розмістити».

Якщо не завадить погода, стіну обіцяють домалювати вже за кілька днів. Всього нанесуть 38 логотипів. Назву унікальній в Україні стіні вибиратимуть разом із журналістами.

Коментарі вимкнені.