Тернопільських прокурорів тягнуть до суду за наклеп

Ще 16 березня “автомайданівці” зі всієї України відвідали  Тернопільське управління прокуратури. Тоді головний прокурор області Юрій Гулкевич проігнорував свій офіційний день приймання громадян, хоча про свій візит активісти і не попередили, але надіялись, що прокурор згідно графіку та своїх обов’язків буде на робочому місці. До активістів вийшов  його заступник Іван Антюк, який не зміг відповісти на жодне запитання поставлене йому. Також на вимогу активістів документів  на відрядження та на те, що заступник може проводити прийом замість головного прокурора так і не пред’явили. Згодом у деяких ЗМІ були озвучені заяви, що ця  акція носила замовний характер.
Активісти “Автомайдан Тернопіль” довший час чекали спростування цієї заяви. А оскільки цього не було, організація подає до суду:

Друзі! Пам’ятаєте наш візит в Тернопільську обласну прокуратуру, тоді коли наш похід на прийом до прокурора п. Антюк як посадова особа назвав замовним та проплаченим. Так ось в прокуратури було достатньо часу для того щоб спростувати власні слова або ж надати факти щодо не санкціонованого проплаченого мітингу. Оскільки цього не відбулося ми звернулися до суду щоб відстояти свою ділову репутацію. Будемо інформувати Вас про хід справи та запрошувати усіх бажаючих на судові засідання.

Коментарі вимкнені.