Тернопільських школярів запрошують у незвичайну школу «Дивосвіт»

Аби діти під час канікул не байдикували та не засиджувалися за комп’ютерами, відома тернополянка, чемпіонка світу з пауерліфтингу Ліля Проць та місцевий підприємець Віталій Мариновський організували для них літню дитячу школу «Дивосвіт», яка вже кілька років поспіль діє в Тернополі.

Тут діти можуть здобути нові знання у різних сферах, вчаться виготовляти корисні речі власними руками, працювати у команді, займаються спортом, спілкуються з однолітками і весело проводять час.

В цьому році вже втретє дитяча школа «Дивосвіт» запрошує цікаво провести канікули юних тернополян.

Ми набираємо дітей віком 5 -10 років, – розповідає Ліля Проць. – Оскільки садочки закриваються літом, тому ініціюємо саме з такого віку. Плануємо 6 змін по 2 тижні або 10 робочих днів».

Якщо конкретніше, то розклад роботи школи такий:

І зміна 30 травня – 10 червня

ІІ зміна 13 червня – 24 червня

ІІІ зміна 27 червня – 8 липня

ІV зміна 11 липня – 23 липня

V зміна 25 липня – 5 серпня

VІ зміна 8 серпня – 19 серпня

Графік роботи «Дивосвіту» – з 10.00 до 17.00 год. Збір дітей буде з 09.00 до 10.00 год.

У програмі школи – екскурсії на підприємства, установи, позашкільні заклади, міську раду, майстер-класи, ігри, розваги, конкурси, змагання. Родзинкою школи залишається екскурсія в міську раду і зустріч з міським головою. – додає Ліля Проць. – Цього року ми приділимо більше уваги популяризації здорового способу життя. Тому робимо акцент на фізкультурно-оздоровчий напрямок школи. Унас буде більше занять як навчальних у вигляді гри, так і практичних у вигляді змагань.

Вартість 1 дня перебування у школі з обідом 70 грн. Для дітей соціально незахищених категорій перебування у такій школі буде безкоштовне.

Довідкова інформація та запис у школу за тел. (097) 312 76 60, (050) 90 90 773.

Коментарі вимкнені.