Де тернополян чекають через три години?

Де тернополян чекають через три години?. Другий півфінал музичного конкурсу серед молодих гуртів «Koza Music Battle» відбудеться у Тернополі 12 травня. Початок о 20.30 год. Місце проведення – Коза Бар.

Цього разу за місце у фіналі боротимуться гурти з Одеси (Колір), Бучача (Ефект пам’яті), Івано-Франківська (Fifty/fifty) та Львова (Machu Picchu).

  • Колір (indie-folk) – це дві дівчини: одна руда, а друга – кучерява, які пишуть і співають те, що відчувають. Натхнення у музиці приходить від країни, людей, дерев, повітря, відчуття свободи та всього, що навколо та за межами.
  • Ефект пам’яті (альтернатива). У гурті реалізовуються думки, вподобання кожного з учасників, котрі не могли втілитись у інших проектах.
  • Machu Picchu (Indie-rock). Сформований у Львові музикантами з різних частин України.  Натхнення шукають у житті та архітектурі Львова, а також у творчості молодих британських гуртів нової хвилі.
  • Fifty/Fifty (punk rock).  Кожна пісня – це реальна історія або переживання, які пов’язані з якимись подіями. Можна сказати, що надихає їх кожен день і все пережите.

Основна відмінність  «Koza Music Battle» від аналогічних конкурсів – те, що переможця у кожному батлі обирає професійне музичне журі – учасники відомих гуртів та арт-менеджери з інших міст. У них для оцінювання є певні критерії: драйвовість, оригінальність, зіграність, подача та перспективність конкурсантів.

Як ми уже згадували, одним із головних подарунків для переможця конкурсу буде виступ на фестивалі «Файне місто», а також грошовий приз та запис трьох пісень.

Вхід – вільний!

Коментарі вимкнені.