Тернопільский нардеп зламав захист Януковича у перший робочий день Верховної ради

У перший день роботи у Верховній Раді представники ВО «Свобода» встигли відзначитися і показати всій Україні, що не збираються мовчки коритися існуючому режимові.

Свободівці підтримали акцію свідомих українців, які вирішили зробити Верховну Раду відкритою для суспільства, і розпиляли частину залізного паркану, яким був  обгороджений український парламент за епохи Януковича.

Цим вони хотіли показати, що головний керуючий орган держави – відкритий для громадян.

Участь в цій радикальній акції взяли кілька сотень киян та представники ВО «Свобода», серед яких і тернопільські нардепи Михайло Головко, Олексій Кайда та Олег Сиротюк.

«Погляду» вдалося поспілкуватися з Михайлом Головком. Молодий політик розповів, що в акцію намагалися втрутитися правоохоронці, але завдяки присутності нардепів їм не вдалося нікого затримати. Загалом зазначив, що у нього залишилися позитивні враження про перший день роботи. Все відбулося так, як він і очікував. Найближчим часом планує зайнятися активною роботою у Верховній Раді. А ось про огорожу свободівці не забуватимуть. Планують добитися того, щоб цей ганебний захист від українського народу зник назавжди.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.