“Тернопільський облавтодор” пішов в суд і програв

«Тернопільський облавтодор» таки має заплатити штрафу 49 тис. грн.

Тернопільський окружний адміністративний суд визнав правомірним дії Держархбудінспекції щодо накладення штрафу на ДП «Тернопільський облавтодор» на суму 49 тис. грн.

Справа тривала ще з 2013 року,  коли органом архітектурно-будівельного контролю були виявлені порушення містобудівного законодавства під час будівництва автодороги у Кременецькому районі. Зокрема, було встановлено, що роботи проводилися без затвердженої у встановленому законодавством порядку проектної документації.

ДП «Тернопільський облавтодор» оскаржив дії ДАБІ в суді. Після проходження двох перших судових інстанцій Вищий адміністративний суд за касаційною скаргою Інспекції направив справу на повторний розгляд до Тернопільського окружного адміністративного суду, який визнав дії Держархбудінспекції правомірними.

Нагадаємо, що в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція виграла більше 930 справ щодо рішень, ухвалених стосовно порушників містобудівного законодавства. Найбільше таких справ виграно в м. Києві, Одеській та Запорізькій областях.

Коментарі вимкнені.