Тернопільський стадіон придатний для проведення змагань усіх рівнів!

Цієї неділі, 13 травня, у рамках підготовки до «Євро-2012» у Тернополі урочисто відкриють оновлений стадіон.

Як повідомили 10 травня ZIK у прес-службі Тернопільської міськради, вартість реконструкції споруди – 16,5 млн грн. За ці кошти здійснили будівельно-монтажні роботи, ремонт будівлі та підтрибунних приміщень, роздягалень, заміну опалення, встановлення сучасного електронного табло та освітлення стадіону.

«Ми встановили табло розміром більш як 55 кв. м. Воно багатофункціональне, повноколірне, може працювати в режимі прямого ефіру. Футбольне поле в чудовому стані, залишилося нанести розмітку на бігові доріжки. Якісне покриття забезпечує автоматизована система поливу. Кількість місць зменшилася до 15 тис. 150, оскільки ми змушені були організувати достатню кількість проходів. У сутінки трибуни додатково освітлюватимуть 22 прожектори», – розповів директор КП «Тернопільський міський стадіон» Ярослав Колісник.

Як зазначили в міській раді, атестаційна комісія, яка недавно перебувала у Тернополі, визнала стадіон придатним для проведення змагань усіх рівнів.

Наразі завершують останні роботи з реконструкції споруди: фарбують фасад, встановлюють англо-українські вказівники. Облаштування громадських вбиралень планують завершити до 30 травня за кошти інвестора, який буде організовувати фан-зону до «Євро-2012».

Під час відкриття стадіону відбудеться святковий концерт, а також парад за участю юних спортсменів, ветеранів і майстрів спорту України та міжнародного класу. Планують максимально представити усі види спорту, які культивують у Тернополі.

Розпочнеться захід о 18.00.

Коментарі вимкнені.