Тернопільським школярам показали, що є модним сьогодні (фото)

За ініціативою керівництва Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов спільно з Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення та за підтримки Тернопільського обласного відділення НОК України18 лютого був проведений День спорту в рамках Всеукраїнської розминки «DOlikeOLIMPIANS».

Ранок Дня спорту розпочався запальною руханкою, на яку зібрались всі учні школи. Відмітимо, що саме в цій школі восени була започаткована руханка, яка потім стала  традицією ранкового руху в багатьох школах міста.

Зарядившись енергією на  руханці учнів 4-х класів чекав сюрприз, зустріч з чемпіонкою світу з пауерліфтингу Лілією Проць, яка поділилась своїм секретом успіху. Продемонструвавши свої нагороди та пам’ятні моменти спортивного життя, Лілія підкреслила, що саме спорт – це мода сьогодення.

Лунає дзвоник на перерву і знову спортивний сюрприз для учнів 1-х класів від працівників центру фізичного здоров’я населення – спортивно-музична перерва. Де як не на перерві дитина виплескує свою енергію, а ще й під жваву патріотичну музику, що заповнює серця теплом, розслабляє тіло та розігріває м’язи.

Хтось швидко бігає, хтось далеко і високо стрибає, хтось далеко метає. Саме для цих юних атлетів з 2-х класів відкрились двері спортзалу для проведення веселих стартів, де  кожен  показав свої спортивні здібності.

А свято спорту триває.А куди ж без історії Олімпійського руху?Звідки бере початок і  як розвивався дізнавалися учні 3-х класів під час заходу «Сходинками Олімпу».Школярііззахопленням приймали участь у інтерактиві, демонструючи свої знання. Наввипередки називали Олімпійських чемпіонів, як України так і міста.За правильні відповіді учасники спортивної вікторини отримали призи від Тернопільського обласного відділення НОК України.

Так не помітно День спорту сягає кінця, підвівши підсумки зазначимо, що учні здійснили величезний здобуток, що фізкультура та спорт – це здоров’я, майстерність, вправність та витримка.

Коментарі вимкнені.