Тернополян навчатимуть нових методів мотивації персоналу

 26 листопада у готелі «Авалон» (м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 2) відбудеться бізнес-інтенсив «Нові технології у мотивації персоналу». Учасникам розповідатимуть, як боротися з відмовками співробітників, як винагороджувати і якими методами збільшувати об’єми продажів та рівень обслуговування клієнтів. Захід триватиме з 9:00 до 18:00. Для учасників Клубу вхід вільний, а для всіх інших – 550 гривень.

 Мета організаторів – допомогти тернопільським підприємця впоратися зі стресом та втратою мотивації в колективі. А ще – віднайти індивідуальний підхід до кожного співробітника, що, у результаті, підвищить ефективність діяльності всієї компанії.

У програмі інтенсивну – ефективність до доречне використання стимуляції, активації та мотивації, мотиваційні підходи відповідно до теорії поколінь та особливостей психотипу, причини демотивації тощо.

Захід, організований Громадською Школою Бізнесу, проведе експерт МВА Ольга Дудник (Київ) – засновник «Edutainment Studio», консультант з управління, експерт-практик у сфері інноваційних технологій, авторка методик «БІЗНЕС – ТЕАТР», «БІЗНЕС – КІНО», «ЕКО-МАФІЯ», колумністка Forbes (http://forbes.net.ua/author/33366).

До уваги представників ЗМІ: для акредитованих журналістів вхід вільний. Акредитація за посиланням: https://goo.gl/forms/CqJiMzO35Bi0OqS13.

Деталі заходу: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/1946.html

 

Коментарі вимкнені.