Тернополянка, яка “розводила” людей на тисячі доларів за безрезультатний пошук роботи закордоном, залишиться без покарання?

З листом у редакцію “Погляду” звернувся тернополянин Віталій Кондратюк. Чоловік у розпачі, через бездіяльність, на його думку, правоохоронних органів Тернополя.

“Шахрайку І. Трач все ще “не вдається знайти” у мегаполісі м. Тернопіль…  — пише  Віталій Кондратюк. — Як я пообіцяв знайомим та родичам, 22 квітня 2017 я подав до Тернопільського міського відділу ГУНП у Тернопільській області, ЗАЯВУ про Шахрайство Ірини Трач за ч.1 ст.190 КК України. Заяву такого ж змісту я подав до Голосіївського УП ГУНП України у місті Києві за моїм місцем проживання.

Пройшло два місяці… У відповідь – ні гу-гу! А оскільки термін оскарження бездіяльності “ОРГАНІВ” минув (це 10 днів, про що я не знав!), то 21.06.2017 р. я був змушений надіслати повторні Заяви (з супровідними листами до керівників цих “ОРГАНІВ”) у формі “рекомендованих листів з повідомленнями про вручення”.

У своїх заявах до “ОРГАНІВ” я описав всі обставини скоєного злочину, надав відповідні докази, і, навіть, вказав паспортні дані шахрайки, номер телефону та адреси, за якими потрібно “шукати” Ірину Трач … Скажіть: “Що ще потрібно для того, щоб долучити мою справу до заяв обманутих Іриною Трач на 10,000 доларів пошукачів роботи за кордоном, обо виокремити її у окрему кримінальну справу?”. Проте, наші “доблесні органи”, порушуючи вимоги ст.214 КПК України роблять вигляд, що ніяких заяв нема! Скажете “Неймовірно!?” Ще й як ймовірно: дожились ми до того, що вже ніхто з “силовиків” та й грошовитих громадян не боїться нікого і нічого: ні Бога, ні Чорта!

Скажете: “Врешті-решт, ти можеш звернутись, любий, до Суду!”. Це до якого Суду? Може до Королівського Суду її Величності Єлізавети ІІ? А оскільки надії повинні вмирати останніми, я пишу Тернопільському очільнику поліції такого листа:
Начальнику Тернопільського відділу поліції ГУНП
полковнику поліції Гаврилюку Сергію Васильовичу

Шановний пане Гаврилюк С.В.!

Змушений звернутись до Вас особисто з проханням вплинути на ваших підлеглих, які фактично відмовились зареєструвати мою заяву про шахрайство жительки м. Тернополя Трач Ірини Вячеславівни. З усього виходить, що заява, яка була надіслана до Вашого відділу поліції 22.04.2017 (рекомендованим листом з повідомленням про вручення), так і не була зареєстрована у Вашому відділі; відомості про кримінальне порушення не були внесені до ЄРДР; досудове слідство не було розпочато у встановлені законом терміни, а заявник – тобто я, не був повідомлений про прийняття, чи відмову справи до розгляду.

Розумію, що у Ваших підлеглих багато справ, але Закон є Закон і його потрібно виконувати. Ця справа у доказовому плані – дуже проста. Всі наведені факти – беззаперечні. Крім того, Ірина Трач – відома у Тернопільській області шахрайка, про що свідчать “п’ять фактів шахрайського обману людей на 10 тис. доларів, які Тернопільські слідчі внесли ще у 2016 р. до ЄРДР за статтею 190 ККУ – шахрайство” (часопис “Наш День” http://nday.te.ua/shahrajka-z-ternopolya-yaka-obduryla-lyudej-na-10-000-dolariv-yakymos-dyvnym-chynom-znykla/ від 14 липня 2016р.).

Для мене ця справа принципова і я не відстану від органів правосуддя, доки шахрайка не буде покарана! Вона – справді небезпечна людина, яка “гралася” з законом (гендлярство) впродовж довгих років, а в останні роки почала ошукувати людей і робить це дуже майстерно.

Якщо відомості по моїй заяві не будуть внесені відразу, у 24 годинний термін, як то вимагає Закон у ЄРДР, а досудове слідство не розпочнеться невідкладно (про що мене мають повідомити), я почну думати, що Тернопільська поліція потурає злочинцям. Я все зроблю, щоб ця справа набула широкого розголосу навіть в умовах правового безладу і беззаконня в Україні. Для цього я маю певні можливості.

 

Коментарі вимкнені.