Тернополянки теж поїхали у зону АТО

PM551image00813 липня з Тернополя на Донбас вирушив зведений загін тернопільських правоохоронців. Серед двадцяти восьми чоловіків добровольцями в зону АТО поїхали дві жінки – психологи Віра Мотилюк та Алла Круть.

-Ця ротація особлива, – зізнався заступник начальника Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олег Ляхович. – Вперше за три роки, відколи наші співробітники несуть службу в зоні АТО, у складі зведеного загону їдуть жінки. Це двоє прекрасних фахівців управління, психологів, які добровільно зголосилися на двомісячне відрядження на Донбас.

Про свій вибір жодна з жінок-поліцейських не шкодує. Вдома залишаються чекати на них діти, чоловіки, батьки, тому офіцери поліції впевнені, два місяці минуть швидко і вони повернуться до мирного Тернополя.

-Це мій обов’язок, насамперед, як правоохоронця, як громадянки України, – пояснює свій вибір психолог управління кадрового забезпечення Алла Круть.- Гадаю, наші завдання не відрізнятимуться від тих, які виконуватимуть чоловіки. Будемо і патрулювати, і нести службу на постах, а ще – допомагати товаришам психологічно.

Головний спеціаліст УКЗ Віра Мотилюк переконана, що досвід, здобутий в зоні АТО, знадобиться їм на службі в мирний час.

Сказати мамі, як сильно він її любить і з нетерпінням чекатиме на її повернення прийшов Максим Круть. Хлопець гордиться своєю ненькою.

Поліцейські вирушили на Схід у повному обмундируванні, забезпечені продуктами харчування, формою, засобами захисту. Командир зведеного загону Андрій Долинський каже, що частину провіанту забезпечували власними силами, дечим допомогли волонтери.

До слова, у складі зведеного загону більшість їдуть на Схід вперше. Серед них – Володимир Дячук. Його дружина Наталя дуже хвилюється за коханого.

-З нетерпінням чекатимемо його повернення, бо вдома залишилося троє діток, котрі ще так довго з татом не розлучалися. Ми розуміємо, що його, як поліцейського, кличе обов’язок, тому підтримуватимемо нашого захисника.

Коментарі вимкнені.