Тернополяни можуть допомогти купити лазерний ніж для дітей

Бережанець Дмитро Лазорко став волонтером всеукраїнського проекту “Здорові діти – щаслива Україна”. Він став частиною ініціативної групи людей, які прагнуть покращити медичне обслуговування дітей в Україні. Кожен з вас може долучитись, посприявши у зборі коштів на медичне обслуговування.

Є гостра потреба придбати лазерний ніж для проведення в Україні операцій усім потребуючим дітям. Цей ніж посприяє проведнню операції неінвазивним методом – без операційного втручання. переваги цієї технології – не залишає рубців, немає ризику проникнення інфекцій та утворення гематом, непотрібна післяопераційна реабілітація. Кошти можна перерахувати на картку ПРИВАТБАНК 5168 7572 6945 6887.
Як зазначає сам Дмитро: “Я дізнався про проект, коли став учасником тренінгів з розвитку. Зараз свій вільний час приділяю для збору коштів та розповсюдження інформації, адже вважаю це дійсно важливим.”
Також Дмитро спільно з волонтерами Молодіжного порталу БМГО “Рідне місто” організують три свята для діток, в яких немає батьківської опіки та піклування. Хто може допомогти – звертайтесь за телефоном: 063 478 26 77 (після 18.00).

Коментарі вимкнені.