Тернополяни — переможці Чемпіонату України з пляжної боротьби

Фото Ігоря Сцібайла.
Фото Ігоря Сцібайла.

Тернополянини Сергій Подолянюк у ваговій категорії до 40 кг, Аліна Сивак (в.к. до 50 кг) та Мартин Мерва (в.к. до 60 кг) вибороли перші місця на Відкритому Чемпіонаті України з пляжної боротьби. Також з Тернополя бронзовим призером у категорії до 60 кг став Богдан Подолянюк. Про це у соцмережах повідомляє тернопільський журналіст-фрілансер Ігор Сцібайло.

Відкритий Чемпіонат України з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2008 років народження пройшов минулими віхідними у Виноградові Закарпатської області на базі розважально-готельного комплексу “Чорна Гора” і був присвячений Дню незалежності України. У змаганях взяли участь близько ста учасників із різних куточків України, а також команди з Німеччини, Угорщини та Білорусі.

Тернопільські борці представляли Спортивний клуб імені Богдана Сцібайла “ГалТер’S” та ДЮСШ №1.

Фото Ігоря Сцібайла.
Фото Ігоря Сцібайла.

Пляжна боротьба є порівняно новим видом спорту, який тільки у цьому році був введений до Асоціації світової боротьби (UWW). Змагання проводяться на піску під відкритим небом, їх правила подібні до вільної та греко-римської боротьби, а також дзюдо, самбо, сумо. Дозволиними є використання прийомів усіх цих видів спорту. Для абсолютної перемоги необхідно положити суперника на туше, а бали нараховуються по одному за приземлення суперника на пісок, або ж за виштовхування із окресленої мотузкою тереторії піщяного килиму. В єдиному періоді сутичка триває 3 хвилини до двох балів, у разі нічийного рахунку боротьба продовжкється до першої дії суперника.

Коментарі вимкнені.