“Ми, креативні, вільні у думках та творимо нову історію”, – студенти ТНЕУ про своє життя

Два тижні навчання у Тернопільському національному економічному університеті збігли разом із спокійними водами тихоплинного Серету…
Які вони – нинішні студенти, чим є цікавою студентська пора розповідають самі ж студенти ТНЕУ

ДРУЖНА УНІВЕРСИТЕТСЬКА РОДИНА об’єднує тих, хто навчає, і тих, хто навчається!

Владислав Вальків (першокурсник ЮФ):
– Я – студент!
У цих словах і відчуття себе значущою частинкою великого цілого, і гордість за належність до дружної ТНЕУвської родини. Родини, яка об’єднує тих, хто навчає, і тих, хто навчається (досить часто ці люди непомітно міняються ролями, збагачуючи життєвий досвід один одного).
Усвідомлення цього факту змінило моє життя, мені здається, що я став новою людиною. Така собі безтурботна воля додала впевненості, сміливості, зухвалості, в хорошому розумінні цього слова.
З першого дня я поринув у світ нових знайомств, у море нових знань, у надзвичайну атмосферу науки і творчості. На перший погляд здається, що вчитися майбутній професії – значить старанно конспектувати лекції, готуватися до семінарів… З часом розумієш, що сучасний фахівець – це той, хто, крім володіння сучасними знаннями, є гармонійно розвиненою людиною, яка володіє високими особистісними якостями і міцним фізичним здоров’ям, щоб мати можливість максимально реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал.
Оглядаючись в недалеке минуле, вдячний школі за все те тепло, яке було подароване, за знання, за турботу, за гарний старт для нових досягнень. Та щиро розумію: дороги назад немає, а тільки вперед – до нових здобутків, до омріяних вершин!

Студент ТНЕУ – звучить гордо!

Ганна Кісь (ФББ):
– Золотава осінь завітала у Тернопіль… І хоча не кожен день тішить нас теплими променями сонця, а здебільшого дощить і повіває вітерцем – у стінах ТНЕУ, як завжди, весело та гамірно. Причиною цьому є студенти, які з новими силами повернулися до навчання. Адже саме студенти є тією енергією, яка переповнює навчальні аудиторії, комп’ютерні лабораторії, коридори і подвір’я університету.
17 вересня є вже традиційним Днем Студента для української молоді. А особливо – це день студента-першокурсника! Саме першокурсник увійшовши до стін ТНЕУ, відкриває для себе незабутній світ студентства. Це час юності і сил, енергії, яка допомагає підкоряти нові вершини.
Дорогі першокурсники, пам’ятайте, що роки, проведені в університеті, – це не лише навчання – лекції, семінари, практичні заняття. Хоча і вони є досить важливими, адже як ми чуємо щоденно: «Вчитися, вчитися і ще раз вчитися!» Навчальна складова допоможе нам вийти із стін університету висококваліфікованими спеціалістами, професіоналами своєї справи. Але власне «студентська» складова залишить незабутній відбиток у нашому житті. І пов’язувати ми його будемо із дружніми зустрічами, веселими студентськими історіями, новими відкриттями і неоціненним досвідом, здобутим у часі навчання.
Отже, вперед друзі, до нових відкриттів та досягнень. І пам’ятаймо, що «Студент Тернопільського національного економічного університету» звучить гордо!

Студенти, насолоджуйтесь найвеселішими роками у вашому житті і старайтеся здобути в університеті якнайбільше знань, умінь та навичок…

Катерина Щурко (ЮФ):
– Уже третій рік я навчаюся на юридичному факультеті ТНЕУ і можу з впевненістю сказати, що моя група стала для мене другою родиною. Саме в університеті я знайшла нових друзів не тільки з Тернополя, а й з інших областей. Кожен рік приносить все нові емоції і враження. Більше того, появилося стільки нових свят: посвята першокурсників у студенти, день студента, день юриста і соціального працівника, які ми традиційно святкуємо. Як результат, появляються безліч веселих спогадів, традицій і смішних фотографій. Звичайно, бути студентом – непросто, протее, дуже цікаво. Усі можливості у ваших руках, тому, студенти, насолоджуйтесь найвеселішими роками у вашому житті і старайтеся здобути в університеті якнайбільше знань, умінь та навичок. З наступаючим Днем Студента!

Студентські роки – найкращі!

Юлія Владика-Бенцал (ФЕУ):
Усміхненний, життєрадісний, гіперактивний – ось він, наш студент! Недарма говорять, що студентські роки – найкращі: тут є все, своєрідний “гармонійний мікс”: і навчання, і друзі, і справжня любов, і доросле життя.
Як на мене, студент – це не той, хто просиджує пари за університетською партою, а молода людина, сповнена енергії та нових ідей, ініціативна, всесторонньо розвинена і постійно займається самоосвітою.
Студент – це особистість, яка любить сумлінно працювати і вміє відпочивати!

Студентська пора – це чудовий період для самовдосконалення, самореалізації, визначення цілей і дороги на майбутнє!

Аліна Водяна (УЕФЕМ):
– Студентство – це, мабуть, найкращий період життя…
Той момент, коли ти ще не обрамлений сім’єю і великим колом обов’язків з одного боку, а з іншого – уже виходиш з-під крила батьків і починаєш свій шлях до вершин.
Період студентства і молодості одночасно буває тільки раз. І в цей момент тобі відкриваються усі двері, потрібно лише постукати.
Бути студентом для мене – це не тільки навчатися і гуляти по клубах, це також чудовий період для самовдосконалення, самореалізації та визначення цілей і дороги на майбутнє. Поки ти ще молодий студент, ти маєш брати від життя усе, що воно тобі здатне дати. Ловити кожну хвилину, кожну секунду. Кожен день відкривати для себе щось нове, розширювати коло друзів, і, що найголовніше, використовувати можливість подорожувати, побачити світ. Період молодості і студентства полягає в тому, що ти без проблем можеш сісти у поїзд і поїхати відкривати нові горизонти з друзями. Але ні в якому разі не потрібно забувати і про навчання. Що ж до самого дня студента, то це свято для мене має свій підтекст. Саме свято символізує собою період радості і веселощів. Закликає усіх студентів зібратись разом і показати, як сильно і з розмахом вони вміють веселитися.

Студентські роки – це час, протягом якого можна та потрібно розвиватись у різних сферах!

Ірина Теличко (ФМБМ):
– Студентські роки – це найяскравіша пора у житті молодої людини, яка робить свої перші кроки до освоєння майбутньої професії. На запитання “Як зробити студентські роки справді найкращими” існує багато відповідей, адже кожен з нас має свою мету в житті і по-різному рухається до її досягнення.
На мою думку, студентські роки – це час, протягом якого можна та потрібно розвиватись у різних сферах. Наприклад, заняття спортом, участь в громадських заходах, виконання волонтерської роботи. Будучи задіяними у таких напрямках, безсумнівно, можна отримати корисний досвід, розвинути дух співробітництва і почуття відповідальності, а також познайомитися з цікавими людьми. Загалом, хотілось би порадити першокурсникам не бути пасивними під час студентських буднів, а шукати та використовувати кожну можливість для самовдосконалення.

Студенти – креативні й вільні у думках, ламають стереотипи і творять нову історію!!!

Іванна Чайковська (ФФ):
– Для мене студентські роки – найдинамічніші, найяскравіші та найпозитивніші…
Студенство – це завжди шалений ритм життя та активність, це пошуки чогось нового, це, найперше, пошуки самого себе.
Для нас – це можливість знайти справжнього себе, реалізовувати свої задуми і пробувати втілювати свої мрії в реальність….
Ще навчання, як добиватися того, чого ми хочемо…..
Це перші спроби себе у чомусь іншому, у чомусь новому, у 1000 різних сферах, у творчості, у науці, у громадській активності, у пошуках праці, у відносинах із друзями, у коханні……
Ми, студенти, креативні і вільні у думках, ми займаємося тим, що нам до вподоби….
Ми ламаємо стереотипи і творимо нову історію!!!

Студентська пора – це найкращий час для самовираження, самореалізації та втілення своїх мрій у реальність!

Інна Дричик (ФЕУ):
Студентські роки прекрасні! Вони сповнені неймовірними емоціями, незабутніми знайомствами та потаємними мріями. Цей період відіграє важливу роль у нашому майбутньому. Тому що саме зараз ми формуємо свій світогляд, вчимося відстоювати власну думку, працюємо у колективі, де кожен має змогу висловитись та реалізуватись. Можемо перейняти життєвий досвід та багаж знань у наших викладачів, щоби згодом мати можливість сказати своє слово.
Освіта дає нам шанс бути достойною заміною попереднього покоління , стати кваліфікованими працівниками у різних сферах діяльності та, що не менш важливо, – гідними людьми своєї держави.
Я пишаюся тим, що стала студенткою! І знаю, що колись буду згадувати студентські роки зі щирою ностальгією. Тому що це найкращий час для самовираження, самореалізації та втілення своїх мрій у реальність.

Студентів Тернопільського національного економічного університету розпитувала Марія Баліцька, головний редактор газети «Університетська думка»

Коментарі вимкнені.