Тернополяни розпочинають квестову гру «Злови головного архітектора міста Василя Бесагу»

Вже який день, а може й  тижнів, громадська активістка Олена Степанова намагається отримати такий обіцяний начальником управління архітектури, містобудування та кадастру Тернопільської міської ради, головним архітектором  м.Тернополя Бесагою – Генеральний план Тернополя.

Адже за інформацією того ж самого Василя Йосиповича та представника Діпроміста картографічні матеріали чиновник отримав у вівторок 10 жовтня.

12 листопада пані Олена  звернулась до пана Бесаги  із офіційною заявою про надання матеріалів. 16 листопада жінка декілька разів телефонувала до Василя Йосиповича, але застати його на робочому місці було неможливо.

А 18 листопада у пана Бесаги мав відбутись запланований прийом громадян на який зібралась і активістка.

– Бесаги на прийомі нема. Замість нього – головний спеціаліст. Якого милого я втратила годину свого часу?. І так, чемно довідавшись у адміністратора де приймає Бесага В.Й. спитала людей за ким можна займати чергу. Мені повідомили, що живої черги нема і потрібно записатись. Підійшла ще раз до адміністратора. Записалась. Я була четверта. Чемно прочикавши годину, я зайшла у кабінет. Сидить мила жіночка за столом. Питаю, а де Василь Йосипович. Відповідь: “Я за нього”. Виявилось, що це головний спеціаліст відділу містобудівного планування Дивак Наталія Степанівна. Чемно пропонувала надати консультацію. Але ж я не за консультацією прийшла. Таке враження, що Василь Йосипович будь яким чином намагається уникнути зустрічі зі мною. Ну щож розпочиниємо квестову гру “Злапай начальника управління архітектури, містобудування та кадастру Тернопільської міської ради – головного архітектора м.Тернополя Бесагу В.Й. на робочому місці, – каже Олена Степанова.

Коментарі вимкнені.