Тернополяни ще на крок до перемоги над котельнями Надала?

Вчора, 19 вересня,  відбулось судове засідання по справі щодо правомірності (законності) приписів “Екологічної інспекції”, щодо заборони реалізації проекту переоснащення газових котелень на альтернативні види палива (торф), де тернополяни виступили третьою стороною, про це повідомляє одна з активісток Юлія Мамчак.

Екологічні права громади активно відстоював Ференс Е. М, керівник «Тернопільської екологічної інспекції», на стороні відповідача також виступили представники «Управління екології та природніх ресурсів».

  • Велика подяка цим службам, які, як ми побачили, щиро вболівають за екологічну безпеку Тернополя та його жителів. Також вдячна адвокату Ходаню М. В., котрий був моїм правозахисником.
    Отож, в черговий раз ми отримали підтвердження, що проект реконструкцій котелень геть не враховує інтереси мешканців Тернополя і зроблений халатно, без екологічної оцінки проектної документації, інакше б підстав виграти суд не було. Я особисто проблему бачу в наступному. Згідно Конституції України, зокрема ст 3 людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. А набивання чиїхось бездонних кишень від реалізації небезпечних проектів не можуть ставитися вище прав мешканців на безпечне для життя та здоров’я довкілля.
    Якщо по простому, нашим дітям жити в цьому місті, а для того, щоб жили вони довго і були здоровими, про довкілля слід дбати, – каже Юлія Мамчак.

Коментарі вимкнені.