Тернополяни вимагають від Сергія Надала відсторонити від роботи Василя Бесагу та  Михайла Горішного

Завтра за вашим вікном може «вирости» замість дерева багатоповерхівка. Саме тому сьогодні відбувся круглий стіл “Ні! незаконним забудовам у Тернополі!” за участі активістів, громадських організацій, політичних партій та ЗМІ. У місті невпинно збільшується кількість магазинів, МАФів, багатоповерхівок саме на зелених зонах, які забудовувати заборонено. Великою проблемою у Тернополі є видача незаконних документів містобудування. Сьогодні це вже викликає невдоволення та спротив тернополян.

Архітектори Олег Фостяк та Анатолій Водоп’ян, громадські діячі Михайло Ратушняк та Юлія Мамчак, борці проти забудови парку Нацвідродження, бульвару С. Петлюри, вулиці Симоненка, «Березілю» спільно з «Українською Галицькою Партією», «ДемАльянсом», «Силою людей», «Батьківщиною» висунули низку вимог до тернопільської влади. Вони вимагають від міського голови Сергія Надала та депутатів ТМР відсторонити від роботи та провести службове розслідування керуючого містобудуванням, архітектурою та кадастром Тернополя Бесагу Василя та начальника відділу Державного архітектурного-будівельного контролю ТМР Михайла Горішного. Активісти хочуть заборонити постійне збільшення багатоповерхівок, розважальних центрів у парках та скверах.

Учасники круглого столу вважають, що варто створити незалежну комісію з громадських організацій, яка зможе проконтролювати видачу документів на забудови Тернополя. Громадськість вимагає від мера скасувати всі дозволи на початок будівельних робіт у тих зонах Тернополя, де робити це заборонено.

Тернополяни повинні бути на всіх громадських слуханнях, що стосуються забудов міста. Адже, зі слів архітекторів, у новому генплані Тернополя передбачено забудувати ще 60 гектарів, а це площа найбільшого міського парку “Топільче”.

Коментарі вимкнені.